Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie dla rowerzysty Biała Podlaska

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Jeździsz dużo rowerem? Poruszanie się po drodze to dla Ciebie chleb powszedni? Pomyśl o ubezpieczeniu dla rowerzysty Biała Podlaska. W końcu ile to już razy mówiło się o wypadkach z udziałem rowerzystów. Może i sam brałeś udział w jakimś wypadku? Zastanów się ile potem było problemów.

Assistance przydatną sprawą

Assistance obejmuje ono m.in. Przewóz i naprawę uszkodzonego roweru, wizytę u lekarza czy transport medyczny. W ramach tej usługi możesz również liczyć na wizytę u psychologa, czy też pokrycie kosztów implantologii i protetyki.

OC życiu prywatnym to podstawa

Podstawowe ubezpieczenie dla rowerzysty Biała Podlaska pozwala Tobie uniknąć pokrycia szkody z własnej kieszeni w przypadku wyrządzenia przez nas szkody. Tutaj ważnym aspektem jest suma gwarancyjna- warto zatem sprawdzić wysokość tej sumy, która jest limitem kosztów, do którego odpowiada ubezpieczyciel.

Casco a kradzież

Problemem mogą być też znikające po nocach jednoślady. Dlatego rowerzystom podobnie jak kierowcom proponuje się ubezpieczenie casco. Jednak decydując się na tego typu ubezpieczenie warto zapoznać się ze szczegółami umowy. Zazwyczaj zawarte w niej jest jedynie zabezpieczenie przed rabunkiem i uszkodzeniem roweru w wyniku wypadku, a rzadziej od kradzieży. Możemy również rozszerzyć ów ubezpieczenie o m.in. Przewóz i naprawę uszkodzonego roweru, transport medyczny czy wizytę u lekarza.

Ubezpieczenie dla rowerzysty Biała Podlaska

Chcesz kupić ubezpieczenie rowerzysty w Biała Podlaska? Skontaktuj się z nami!

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę