Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie dla rowerzysty Białogard

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Wiosna już nadeszła. Coraz więcej osób siada na siodełku i rusza w miasto. Z racji z tego, że ścieżek jest jeszcze stosunkowo nie wiele, to poruszamy się po drogach. Poruszając się w ten sposób jesteśmy narażeni na wiele niebezpieczeństw. Warto zatem zainteresować się ubezpieczeniem dla rowerzysty Białogard.

Assistance przydatną sprawą

Assistance obejmuje ono m.in. Przewóz i naprawę uszkodzonego roweru, wizytę u lekarza czy transport medyczny. W ramach tej usługi możesz również liczyć na wizytę u psychologa, czy też pokrycie kosztów implantologii i protetyki.

OC życiu prywatnym to podstawa

Podstawowe ubezpieczenie dla rowerzysty Białogard pozwala nam uniknąć pokrycia szkody z własnej kieszeni w przypadku wyrządzenia przez nas szkody. Tutaj ważnym aspektem jest suma gwarancyjna- warto zatem sprawdzić wysokość tej sumy, która jest limitem kosztów, do którego odpowiada ubezpieczyciel.

Casco a kradzież

Problemem mogą być też znikające po nocach jednoślady. Dlatego rowerzystom podobnie jak kierowcom proponuje się ubezpieczenie casco. Jednak decydując się na tego typu ubezpieczenie warto zapoznać się ze szczegółami umowy. Zazwyczaj zawarte w niej jest jedynie zabezpieczenie przed rabunkiem i uszkodzeniem roweru w wyniku wypadku, a rzadziej od kradzieży. Możemy również roszerzyć ów ubezpieczenie o m.in. Przewóz i naprawę uszkodzonego roweru, transport medyczny czy wizytę u lekarza.

Ubezpieczenie dla rowerzysty Białogard

Chcesz kupić ubezpieczenie rowerzysty w Białogard? Skontaktuj się z nami!

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę