Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie majątkowe Bartoszyce

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Ubezpieczenie majątkowe Bartoszyce to jedna z ważniejszych decyzji w życiu posiadacza mienia. To może być ochrona domu lub mieszkania, ale także pojazdu, czy też akcji, obligacji czy innych papierów wartościowych.

Ubezpieczenie majątkowe Bartoszyce ma za zadanie chronić ubezpieczonego klienta (oraz ewentualnie poszkodowanego) przed poniesieniem finansowych konsekwencji w wypadku pożaru, powodzi, zalania mieszkania przez sąsiada, ale również w wypadku włamania z kradzieżą. To polisa dodatkowa, jednak warto w nią inwestować.

Tym bardziej, że to wcale nie musi być ogromny wydatek! Sprawdź sam! Wejdź na kalkulator i porównaj oferty wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych. Zwróć uwagę na ceny i zakres ochrony, a także na OWU (Ogólne Warunki Umowy) i wyłączenia. Wybrane ubezpieczenie majątkowe Bartoszyce możesz zamówić, nie wychodząc z domu!

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo, a my zajmiemy się całą dokumentacją. Oryginały wyślemy do Ciebie tradycyjną pocztą. I gwarantujemy, że Twoje dane osobowe i środki pieniężne są przekazywane jedynie sprawdzonymi, bezpiecznymi kanałami.

Nie zwlekaj! Zamów najlepsze ubezpieczenie majątkowe Bartoszyce! Zadzwoń pod numer  732 707 777 lub napisz maila pod adres: info@szybkiepolisy.pl. Nasi eksperci czekają na Ciebie!

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę