Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie OC firmy

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Statystyki pokazują, że nawet połowa firm nie posiada ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej. Prowadzenie własnej firmy to duża odpowiedzialność. Czasem podczas pracy możemy wyrządzić krzywdę innym osobom. Nie ma co ukrywać, że nieszczęśliwe zdarzenie może nieść za sobą bardzo poważne konsekwencje finansowe, które może nadszarpnąć wizerunek firmy lub doprowadzić do upadku. Sprawdź jak wygląda ubezpieczenie OC firmy.

Ubezpieczenie firmy powinno zainteresować wszystkich tych, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą. Kompleksowa ochrona powinna obejmować m.in. majątek firmy oraz zabezpieczać ją przed roszczeniami klientów, pracowników lub kontrahentów podczas wystąpienia jakiegoś niespodziewanego zdarzenia.

Podczas pracy coś może pójść nie tak. Każda firma może wyrządzić komuś szkodę w związku z posiadaniem i użytkowaniem mienia. Chodzi tu m.in. o zdarzenia w wynajmowanych lokalach, budynkach, maszynach lub szkody, które wynikały ze złego stanu np. placu, drogi przy firmie lub pomieszczeń wewnątrz budynku.

Na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej istnieje ryzyko wyrządzenia szkody osobie trzeciej. Szkody często mogą wynosić nawet kilkaset tysięcy złotych. Niezależnie od tego czym się zajmujesz warto zainwestować w kompleksowe ubezpieczenie.

Ubezpieczenie OC firmy

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej działalności gospodarczej obejmuje ochroną Twoją firmę z tytułu prowadzonej działalności, posiadanego mienia oraz produktów i usług. Polisa oznacza, że Towarzystwo Ubezpieczeniowe pokryje koszty, które mają związek z posiadanym mieniem i wykonywaną pracą.

Na co zwrócić uwagę?

Eksperci SzybkiePolisy.pl przypominają, że zakres ochrony w ubezpieczeniu OC firmy nigdy nie będzie pełny. Co to oznacza? Istnieją sytuacje i szkody, za które Towarzystwo Ubezpieczeniowe nie wypłaci odszkodowania. Istnieją ryzyka, które często są wyłączone z ochrony ubezpieczeniowej. Natomiast niektóre z nich można oczywiście objąć ochroną. Wymaga to jednak wykupienia dodatkowej klauzuli.

Ile kosztuje ubezpieczenie OC firmy?

Wszystko zależy od zakresu ochrony, sumy gwarancyjnej, zasięgu ochrony, limitów, franszyz itp. Eksperci SzybkiePolisy.pl znajdą dla Ciebie najlepsze ubezpieczenie na rynku dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Chroń swój biznes. Skontaktuj się z nami pod numerem 732 707 777 lub wejdź na www.szybkiepolisy.pl.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę