Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Łęczyca

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Ubezpieczenie rowerzysty Łęczyca przeznaczone jest nie tylko dla osób, które zawodowo poruszają się tym pojazdem, ale również dla takich, co korzystają z niego rekreacyjnie tylko w weekendy. W takich przypadkach należy dobrać jedynie różne sumy ubezpieczenia i zakres ochrony.

Ubezpieczenie rowerzysty Łęczyca jest nieobowiązkowe, dlatego jak w przypadku takiego rodzaju polis bywa sumę ubezpieczenia i zakres ochrony musimy określić sami. Dlatego najlepszym sposobem na zakup odpowiedniej polisy jest udanie się do doświadczonego agenta ubezpieczeniowego SzybkiePolisy.pl. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nasza polisa jest nie tylko odpowiednio dobrana, ale również najtańsza. Najpopularniejszym ubezpieczeniem rowerzysty jest OC. Chroni ono rowerzystę od konsekwencji finansowych w razie wyrządzenia szkody osobom trzecim. Często dodawane jest również jak element do polisy mieszkaniowej.

Ubezpieczenie rowerzysty Łęczyca

Kolejnym produktem chroniącym interes rowerzysty jest ubezpieczenie AC. Chroni Twój sprzęt przed zniszczeniem i uszkodzeniem. Dużym minusem takiej polisy jest jednak to, że nie wszystkie Towarzystwa Ubezpieczeniowe oferują taki produkt.

Niedrogim, a bardzo przydatnym produktem dla rowerzysty jest ubezpieczenie NNW. Chroni ono rowerzystę od następstw nieszczęśliwych wypadków. Jeśli w wyniku nagłego wypadku rowerzysta dozna uszczerbku na zdrowiu, to dostanie odszkodowanie od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Pamiętajmy jednak, że dotyczy to wyłącznie sytuacji, które są opisane w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Dlatego najlepiej dokładnie przeczytać ten dokument przed zakupem polisy.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę