Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Lidzbark Warmiński

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Jazda na rowerze niesie za sobą nie tylko korzyści zdrowotne, ale także pozytywnie wpływa na stan naszego portfela. Przerzucając się z samochodu na rower sporo oszczędzamy. Niestety rowerzyści są bardziej narażeni na uszkodzenia niż kierowcy samochodów. W związku z tym warto się ubezpieczyć!

Rynek ubezpieczeniowy przygotował oferty skierowane specjalnie dla rowerzystów. W zależności od jakich ryzyk chcemy się ochronić, potrzebujemy innej polisy. Przykładowo ubezpieczenie typu casco (AC) obejmuję ochroną pojazd wraz z jego elementami stałymi przed kradzieżą bądź uszkodzeniem. Pamiętajmy jednak, że za skradziony rower np. spod sklepu nie otrzymasz odszkodowania.

Ubezpieczenie NNW chroni przed następstwami nieszczęśliwych wypadków. Uzyskamy z niego odszkodowanie jeśli podczas jazdy doznamy uszczerbku na zdrowiu. Zaś ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej uchroni Cię przed konsekwencjami wyrządzonych przez Ciebie szkód. Oznacza to, że jeśli wpadniesz na kogoś na rowerze i będzie się on domagał odszkodowania, wówczas wszelkie koszty pokryje za Ciebie ubezpieczyciel (przejmie on odpowiedzialność za te zdarzenie).

Ubezpieczenie rowerzysty Lidzbark Warmiński

Jazda na rowerze pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i kondycję. Warto jednak wcześniej zadbać o odpowiednie ubezpieczenie rowerzysty Lidzbark Warmiński, które obejmie nas kompleksową ochroną w razie niespodziewanego zdarzenia. Skontaktuj się z nami pod numerem 732 707 777 lub wejdź na online.szybkiepolisy.pl. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą polisę na rynku. Zaufaj nam i ciesz się z jazdy rowerem.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę