Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Łomianki

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Ubezpieczenie rowerzysty Łomianki jest produktem, który chroni przede wszystkim interes rowerzysty. Jak powszechnie wiadomo w razie wypadku z samochodem czy innym większym pojazdem raczej nie ma możliwości, aby rower czy rowerzysta wyszedł bez szwanku. Dlatego tak ważne jest posiadanie tej polisy.

Najpowszechniejszym ubezpieczeniem rowerzysty Łomianki jest ubezpieczenie OC. Chroni ono bowiem rowerzystę od konsekwencji finansowych w razie wyrządzenia szkody osobom trzecim. Produkt ten często jest dodawany jako element polisy mieszkaniowej. Więc może okazać się, że posiadamy już taką ochronę, nawet o tym nie wiedząc. Niestety może być również tak, że zakres ochrony takiej polisy nam nie odpowiada. Chcielibyśmy, aby Ubezpieczyciel obejmował ochroną więcej zdarzeń czy suma ubezpieczenia była większa. W takich przypadkach warto wybrać się do doświadczonego agenta ubezpieczeniowe SzybkiePolisy.pl, który doradzi nam jaki wariant ubezpieczenia jest najkorzystniej dla nas wybrać.

Ubezpieczenie rowerzysty Łomianki

Powszechne jest również ubezpieczenie NNW, czyli ubezpieczenie rowerzysty Łomianki od następstw nieszczęśliwych wypadków. Jego zakup naprawdę nie jest drogi, a daje wiele korzyści. Przede wszystkim w razie wystąpienia wypadku podczas jazdy rowerem, który spowoduje, że doznamy uszczerbku na zdrowiu, możemy liczyć na odszkodowanie. Pieniądze te pozwolą nam na konieczne rehabilitacje czy inne rzeczy, konieczne do powrotu do zdrowia.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę