Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Łomża

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Będąc uczestnikiem ruchu drogowego musimy być przygotowani na różnego typu sytuacje. Jadąc ulicą rowerem możemy stać się ofiarą nieprzyjemnego wypadku, który może mieć nieciekawe konsekwencje. Dlatego w takich sytuacjach powinniśmy posiadać ubezpieczenie rowerzysty Łomża.

Ubezpieczenie rowerzysty Łomża nie jest obowiązkowe, jednak każda osoba, która spędza sporo czasu na jeżdżeniu rowerem powinna wyposażyć się w ten produkt. Na ubezpieczenie rowerzysty mogą składać się takie polisy jak: OC, AC i NNW. Najpopularniejsza formą ubezpieczenia rowerzysty jest ubezpieczenie OC. Chroni ono bowiem rowerzystę od konsekwencji finansowych w razie wyrządzenia szkody osobom trzecim. Pamiętajmy jednak, że tak jak przy dobrowolnych polisach bywa musimy ustalić odpowiedniej wysokości sumę ubezpieczenia oraz zakres ochrony. Najlepiej wybrać się po to do doświadczonego agenta ubezpieczeniowego SzybkiePolisy.pl. Nie tylko znajdzie on dla nas odpowiednio dobrane ubezpieczenie, ale również takie, które będzie tanie.

Ubezpieczenie rowerzysty Łomża

Ubezpieczenie rowerzysty AC w odróżnieniu od OC chroni nasze mienie w razie zniszczenia czy uszkodzenia. W takich przypadkach będziemy mogli otrzymać odszkodowanie od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, które pozwoli na naprawienie naszego pojazdu. Pamiętajmy jednak, że dostaniemy odszkodowanie tylko w przypadku wystąpienia sytuacji, która opisana jest w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Dlatego przed zakupem polisy powinniśmy uważnie przeczytać ten dokument, aby później uniknąć zaskoczenia.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę