Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Piaseczno

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Piękna pogoda zachęca nas do uprawiania różnych aktywności na świeżym powietrzu. Jedną z nich jest jazda na rowerze. Niestety w Polsce wciąż brakuje dróg rowerowych, przez co rowerzyści są zmuszeni do jazdy poboczem. Niestety jest to bardzo niebezpieczne, dlatego powinniśmy posiadać ubezpieczenie rowerzysty Piaseczno.

Najpopularniejsze ubezpieczenie rowerzysty Piaseczno jest OC, które często jest dodawane jako element do polisy mieszkaniowej. Nie jest to jednak jedyna polisa, która chroni interes rowerzysty. Do wyboru mamy jeszcze NNW, assistance czy casco. Wiele osób decyduje się na NNW, które nie kosztuje wiele, a daje mnóstwo korzyści. Przede wszystkim w razie nieszczęśliwego wypadku w wyniku którego doznamy uszczerbku na zdrowiu, możemy liczyć na odszkodowanie. Kwota wypłacona przez Ubezpieczyciela zależy przede wszystkim od sumy ubezpieczenia oraz stopnia uszczerbku na zdrowiu. W przypadku śmierci osoby ubezpieczonej, wypłacana jest cała kwota sumy ubezpieczenia.

Ubezpieczenie rowerzysty Piaseczno

Oprócz tego rodzaju ochrony można również rozszerzyć swoje ubezpieczenie rowerzysty Piaseczno o casco, które „działa” wówczas gdy podczas upadku dojdzie do zniszczenia naszego sprzętu. Niestety jest to polisa, która oferuje wciąż niewiele Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Jeśli poszukujesz ubezpieczenia rowerzysty w Piasecznie to nie musisz się już martwić! Agenci z SzybkiePolisy.pl z pewnością doradzą Ci najlepszy wariant polisy, który nie tylko będzie odpowiedni dla Ciebie, ale również możliwie najtańszy.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę