Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Starachowice

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Wiosna to czas rozpoczęcia sezonu rowerowego. Wraz z pojawieniem się za oknem słońca, zakładamy kask i ochraniacze a następnie wyruszamy na drogę. Jednak czy na pewno posiadamy kompleksową ochronę? 

Stając się poszkodowanym w wypadku jesteśmy narażeni na wiele obrażeń, których nie powstrzymają kask i ochraniacze. Oczywiście nie istnieje sposób (poza rozsądną jazdą) aby pozbyć się ryzyka nieprzyjemnego zdarzenia. Jednak dzięki polisie możemy ułatwić sobie zminimalizowanie skutków zdarzenia.

Przykładowo wykupując ubezpieczenie NNW dla rowerzysty możemy uzyskać odszkodowanie w razie powstania uszczerbku na zdrowiu. Ma to szczególne zdarzenie w przypadku powstania trwałych urazów gdyż dzięki polisie uzyskamy pokrycie kosztów rehabilitacji czy leczenia.

Innymi ubezpieczeniami dla rowerzysty są OC oraz AC, działające na podobnej zasadzie jak te samochodowe. Ubezpieczenie OC chroni interesy innych uczestników drogi u których spowodowaliśmy wystąpienie szkody. Mowa tu na przykład o sytuacji w której potrącimy pieszego i złamiemy mu przy tym nogę. Polisa AC zapewnia wypłacenie odszkodowania w przypadku uszkodzenia bądź kradzieży roweru.

Ubezpieczenie rowerzysty Starachowice

Jazda na rowerze pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i kondycję. Warto jednak wcześniej zadbać o odpowiednie ubezpieczenie rowerzysty Starachowice, które obejmie nas kompleksową ochroną w razie niespodziewanego zdarzenia. Skontaktuj się z nami pod numerem 732 707 777 lub wejdź na online.szybkiepolisy.pl. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą polisę na rynku. Zaufaj nam i ciesz się z jazdy rowerem.

 

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę