Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Szamotuły

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Wiosna to idealny czas na wycieczki rowerowe. Warto jednak pamiętać o odpowiedniej ochronie. Nie mowa tylko o kasku czy ochraniaczach ale także o ubezpieczeniu rowerzysty. Polisa nie pozbędzie się ryzyka wystąpienia nieprzyjemnego zdarzenia ale zniweluje jego skutki.

Towarzystwa Ubezpieczeniowe oferują obecnie trzy główne typy ubezpieczeń przeznaczonych dla rowerzystów. Są to ubezpieczenia OC, AC oraz NNW. Polisa od odpowiedzialności cywilnej chroni nas jako sprawców zdarzenia. Chodzi tu o sytuacje w których spowodujemy u kogoś szkody i osoba ta będzie domagała się rekompensaty. Wówczas wszelkie koszty odszkodowania pokryje za nas Ubezpieczyciel.

Ubezpieczenie typu casco obejmuje ochroną nasz rower oraz jego elementy stałe. Otrzymamy odszkodowanie w momencie gdy ktoś ukradnie bądź uszkodzi któryś z elementów pojazdu.

Polisa NNW chroni przed następstwami nieszczęśliwych wypadków. Będziesz mógł ubiegać się o odszkodowanie gdy w wyniku wypadku doznasz uszczerbku na zdrowiu. Umożliwi Ci to opłaty za leki czy pobyt w szpitalu.

Ubezpieczenie rowerzysty Szamotuły

Jazda na rowerze pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i kondycję. Warto jednak wcześniej zadbać o odpowiednie ubezpieczenie rowerzysty Szamotuły, które obejmie nas kompleksową ochroną w razie niespodziewanego zdarzenia. Skontaktuj się z nami pod numerem 732 707 777 lub wejdź na online.szybkiepolisy.pl. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą polisę na rynku. Zaufaj nam i ciesz się z jazdy rowerem.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę