Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Tarnowskie Góry

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Ubezpieczenie rowerzysty to idealna opcja dla każdego, kto porusza się po mieście na rowerze. Polisa zapewnia ochronę przed nieprzewidzianymi zdarzeniami jak wypadek czy kradzież pojazdu. Za stosunkowo niewielką kwotę możesz zyskać finansowe wsparcie, gdy będziesz go potrzebował.

Rynek ubezpieczeniowy oferuje głównie trzy typy ubezpieczenia: OC, AC oraz NNW. Uwzględnienie w swojej polisie każdego z tych elementów skutkuje pełną i kompleksową ochroną. Dzięki temu nie będziesz obawiać się nieprzewidzianych kosztów mogących zachwiać twoją stabilność finansową.

Co daje każde z tych ubezpieczeń? Otóż ubezpieczenie typu casco skupia się na twoim pojeździe. Uzyskasz odszkodowanie w momencie gdy rower zostanie na przykład skradziony bądź uszkodzony.

Z kolei ubezpieczenie OC zapewni Ci ochronę w razie zniszczenia czyjegoś mienia. Nie uzyskasz z niego odszkodowania jednak w momencie gdy uszkodzisz czyjeś mienie to Ubezpieczyciel pokryje koszty rekompensaty dla poszkodowanego.

Natomiast odszkodowanie z NNW uzyskasz w momencie doznania uszczerbku na zdrowiu, gdyż chroni ono następstwa nieszczęśliwych wypadków.

Ubezpieczenie rowerzysty Tarnowskie Góry

Jazda na rowerze pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i kondycję. Warto jednak wcześniej zadbać o odpowiednie ubezpieczenie rowerzysty Tarnowskie Góry, które obejmie nas kompleksową ochroną w razie niespodziewanego zdarzenia. Skontaktuj się z nami pod numerem 732 707 777 lub wejdź na online.szybkiepolisy.pl. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą polisę na rynku. Zaufaj nam i ciesz się z jazdy rowerem.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę