Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Wejherowo

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Zamiana samochodu na rower odbije się pozytywnie nie tylko na naszym zdrowiu i sylwetce. Podróż jednośladem do pracy, szkoły czy na zakupy zapewni nam doskonały nastrój na cały dzień i oszczędzi czas, który zmarnowalibyśmy w korkach. Wyruszając na przejażdżkę nie zapomnijmy wykupić ubezpieczenia dla rowerzysty.

Obecnie na rynku pojawia się coraz więcej rodzajów ubezpieczeń OC. Istnieją również takie adresowane tylko dla rowerzystów. Ich celem jest ochrona w razie wyrządzenia szkody osobom trzecim podczas poruszania się przez nas rowerem.

Jednak OC to nie jedyne ubezpieczenia dla rowerzysty. Można także zaopatrzyć się w ubezpieczenie typu casco, które zagwarantuje nam ochronę w momencie uszkodzenia bądź kradzieży pojazdu. Ponadto niezwykle istotnym ubezpieczeniem dla rowerzystów jest NNW. Wypłata odszkodowania z polisy NNW nastąpi, gdy rowerzysta odniesie poważny, trwały uszczerbek na zdrowiu lub w przypadku jego śmierci. Do nieszczęśliwych wypadków zalicza się nagłe zdarzenie wywołane przyczyną zewnętrzną, przykładem może być potrącenie rowerzysty przez kierowcę auta.

Ubezpieczenie rowerzysty Wejherowo

Jazda na rowerze pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i kondycję. Warto jednak wcześniej zadbać o odpowiednie ubezpieczenie rowerzysty Wejherowo, które obejmie nas kompleksową ochroną w razie niespodziewanego zdarzenia. Skontaktuj się z nami pod numerem 732 707 777 lub wejdź na online.szybkiepolisy.pl. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą polisę na rynku. Zaufaj nam i ciesz się z jazdy rowerem.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę