Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Włocławek

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Nadeszła wiosna a wraz z nią rozpoczął się sezon rowerowy. Zanim wsiądziesz na rower upewnij się czy jesteś odpowiednio zabezpieczony na wypadek wszelkich zdarzeń na drodze. Nie chodzi tutaj tylko o kask czy ochraniacze ale przede wszystkim o ubezpieczenie rowerzysty!

Ubezpieczenie rowerzysty skierowane jest dla każdego bez względu na to, czy rower, którym jeździ należy do niego, czy został pożyczony. W zależności od oferty ochrona trwa od kilku do kilkunastu miesięcy. Najczęściej w zakres ubezpieczenia rowerzysty wchodzą m.in.: OC, AC oraz NNW.

Ważnym elementem polisy rowerzysty jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej rowerzysty gwarantuje pokrycie roszczeń osób trzecich w przypadku potrąceń, uszkodzeń zaparkowanego samochodu itp. Możemy liczyć na pokrycie kosztów leczenia czy utraconych zarobków w okresie niezdolności do pracy na skutek wypadku. Warto pamiętać o tym, że takie ubezpieczenie można wykupić osobno lub jako rozszerzenie polisy mieszkaniowej.

Ubezpieczenie rowerzysty Włocławek

Jazda na rowerze pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i kondycję. Warto jednak wcześniej zadbać o odpowiednie ubezpieczenie rowerzysty Włocławek, które obejmie nas kompleksową ochroną w razie niespodziewanego zdarzenia. Skontaktuj się z nami pod numerem 732 707 777 lub wejdź na online.szybkiepolisy.pl. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą polisę na rynku. Zaufaj nam i ciesz się z jazdy rowerem.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę