Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Wołomin

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Moda na rower zadomowiła się w Polsce na dobre i każdego roku na drogach pojawia się coraz więcej zwolenników dwóch kółek. Statystycznie rośnie więc liczba wypadków z udziałem rowerzystów oraz liczba zgłoszeń o kradzieży rowerów, dlatego też ubezpieczyciele przygotowali ubezpieczenie dla rowerzysty.

Bezpieczeństwo rowerzystów powinno stanowić na drogach najwyższą wartość. W zderzeniu rowerzysty z autem – cyklista nie ma żadnych szans, aby wyjść z kolizji bez szwanku. Rowerzystów nie chronią poduszki powietrzne i inne systemy bezpieczeństwa montowane w pojazdach, tylko kombinezon i kask.

Ubezpieczenie rowerzysty ma na celu finansową ochronę interesów rowerzysty. W skład takiej polisy wchodzą zazwyczaj ubezpieczenia: OC, AC oraz NNW.

Oczywistym jest, że nie pozbędziemy się w ten sposób ryzyka wypadku jednak dzięki polisie możemy się finansowo zabezpieczyć. W razie gdy wpadniemy na pieszego i przez przypadek złamiemy mu rękę, wówczas z pomocą OC nie będziemy musieli pokrywać kosztów na własną rękę. AC pomoże nam na wypadek kradzieży bądź uszkodzenia roweru. Nastomiast NNW załagodzi następstwa nieszczęśliwych wypadków.

Ubezpieczenie rowerzysty Wołomin

Jazda na rowerze pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i kondycję. Warto jednak wcześniej zadbać o odpowiednie ubezpieczenie rowerzysty Wołomin, które obejmie nas kompleksową ochroną w razie niespodziewanego zdarzenia. Skontaktuj się z nami pod numerem 732 707 777 lub wejdź na online.szybkiepolisy.pl. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą polisę na rynku. Zaufaj nam i ciesz się z jazdy rowerem.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę