Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Ząbkowice Śląskie

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Klienci firm ubezpieczeniowych coraz częściej szukają ubezpieczenia związanego z użytkowaniem roweru. Ubezpieczenie rowerzysty powinno zapewnić mu realną pomoc oraz przede wszystkim – poczucie bezpieczeństwa na drodze.  

Nieszczęśliwy wypadek na rowerze może oznaczać ciężkie chwile także dla nas samych. Dlatego pomyślmy o ubezpieczeniu rowerzysty od następstw nieszczęśliwych wypadków, które zapewnia wsparcie w przypadku uszczerbku na zdrowiu lub nawet śmierci. Polisa pomoże pokryć koszty leczenia, skutki niezdolności do pracy, czy wspomoże finansowo rodzinę, gdy nas zabraknie.

Jeżeli zdarzy się nieszczęśliwy wypadek, w wyniku którego ponieśliśmy trwały uszczerbek na zdrowiu, firma ubezpieczeniowa wypłaci jednorazowe świadczenie. Kwota odszkodowania jest zależna od wielkości szkody ale i sumy ubezpieczenia, czy kwoty do której Towarzystwo pokryje koszty.

Oprócz NNW, firmy oferują także ubezpieczenia OC i AC. Ubezpieczenie typu casco jest polisą, która ma nas chronić przed uszkodzeniem oraz kradzieżą pojazdu, zaś OC (Odpowiedzialność Cywilna) chroni innych przed wyrządzonymi przez nas szkodami.

Ubezpieczenie rowerzysty Ząbkowice Śląskie

Jazda na rowerze pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i kondycję. Warto jednak wcześniej zadbać o odpowiednie ubezpieczenie rowerzysty Ząbkowice Śląskie, które obejmie nas kompleksową ochroną w razie niespodziewanego zdarzenia. Skontaktuj się z nami pod numerem 732 707 777 lub wejdź na online.szybkiepolisy.pl. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą polisę na rynku. Zaufaj nam i ciesz się z jazdy rowerem.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę