Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Żagań

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Nadeszła wiosna a wraz z nią sezon rowerowy. Większość z nas wyciąga w tym okresie rowery i wybiera się w pierwsze wycieczki. Jednak czy każdy pamięta o właściwej ochronie? I nie mowa tutaj tylko o kasku czy ochraniaczach, ale o ubezpieczeniu rowerzysty!

Obecnie na rynku ubezpieczeniowym mamy do dyspozycji trzy typy ubezpieczenia dla rowerzystów: OC, AC oraz NNW. Każde z nich obejmuje ochroną inny zakres jednak dopiero razem stanowią kompleksową ochronę. Pamiętaj, że polisa rowerzysty jest znacznie tańsza niż samochodowa.

Przykładowo w ramach ubezpieczenia OC ubezpieczyciel zapłaci odszkodowanie osobie trzeciej, która poniosła szkodę, za którą jest odpowiedzialny ubezpieczony. To ubezpieczyciel poniesie koszty naprawy lusterka, które uszkodzimy przejeżdżając zbyt blisko samochodu lub koszty lakierownia zarysowanej karoserii. Firma ubezpieczeniowa zapłaci także za szkody osobowe np. złamania, gdy wjedziemy w pieszego lub innego rowerzystę a on będzie domagał się od nas finansowej rekompensaty.

Ubezpieczenie rowerzysty Żagań

Jazda na rowerze pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i kondycję. Warto jednak wcześniej zadbać o odpowiednie ubezpieczenie rowerzysty Żagań, które obejmie nas kompleksową ochroną w razie niespodziewanego zdarzenia. Skontaktuj się z nami pod numerem 732 707 777 lub wejdź na online.szybkiepolisy.pl. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą polisę na rynku. Zaufaj nam i ciesz się z jazdy rowerem.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę