Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Zielonka

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Chociaż Polska to nie Holandia, to wiele osób kiedy tylko jest pogoda, korzysta z tego i wybiera się na przejażdżki rowerami. Niestety brakuje u nas wciąż ścieżek rowerowych, co skutkuje tym, że rowerzyści poruszają się ulicą i narażeni są na większe niebezpieczeństwo. Dlatego dobrym zabezpieczeniem jest ubezpieczenie rowerzysty Zielonka.

Popularne ubezpieczenie OC chroni rowerzystę od konsekwencji finansowych w razie spowodowania wypadku, w którym ucierpią osoby trzecie bądź ich mienie. Wtedy to Towarzystwo Ubezpieczeniowe wypłaca odszkodowanie osobom poszkodowanym. Wiele osób nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, że posiada tą polisę. Dodawana jest ona bowiem często jako element polisy mieszkaniowej. Jednak ubezpieczenie rowerzysty Zielonka, to nie tylko OC, ale również inne polisy, takie jak AC i NNW. Wszystkie te warianty są dobrowolne, dlatego musimy uważać przy ich zakupie, aby odpowiednio dobrać parametry.

Ubezpieczenie rowerzysty Zielonka

Najlepszym sposobem na zakup odpowiednio dobranego ubezpieczenia rowerzysty Zielonka jest porównywanie ofert pod względem zakresu ochrony. Oczywiście, im więcej zdarzeń objętych ochroną Ubezpieczyciela, tym lepiej. Jeśli jednak nie mamy czasu na taki żmudny proces, to najlepiej jest skonsultować się z doświadczonym agentem ubezpieczeniowym SzybkiePolisy.pl. Dzięki temu nie tylko będziemy mieli pewność, że zaproponowana przez agenta polisa jest odpowiednio dopasowana, ale również najtańsza na rynku.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę