Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie rowerzysty Żywiec

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Popularnym ubezpieczeniem wśród właścicieli jednośladów jest dobrowolne ubezpieczenie rowerzysty Żywiec. Odpowiednio dobrana polisa daje ochronę w każdej sytuacji, która może spotkać nas na drodze. 

Ubezpieczenie rowerzysty Żywiec składa się z trzech wariantów polis: OC, AC i NNW. Najpopularniejszym wariantem jest OC, które chroni rowerzystę od konsekwencji finansowych w razie wyrządzenia szkody osobom trzecim. Często dodawane jest jako element do polisy mieszkaniowej, o czym niewiele osób zdaje sobie sprawę. Również popularne, zwłaszcza u właścicieli nieco lepszych rowerów jest ubezpieczenie AC. Chroni ono sprzęt przed zniszczeniem i uszkodzeniem. Niestety nie każde Towarzystwo Ubezpieczeniowe oferuje tego rodzaju polisę. Za niewielkie pieniądze można również dokupić NNW. Działa ona, gdy w razie nieszczęśliwego wypadku doznamy uszczerbku na zdrowiu. Wtedy Towarzystwo Ubezpieczeniowe wypłaci nam odszkodowanie, które pozwoli na powrót do zdrowia i konieczne rehabilitacje czy zabiegi.

Ubezpieczenie rowerzysty Żywiec

Po najlepiej dopasowane ubezpieczenie rowerzysty Żywiec najlepiej skontaktować się z doświadczonym agentem ubezpieczeniowym SzybkiePolisy.pl. Doradzi on nam polisę, która jest nie tylko dopasowana do naszych preferencji, ale również będzie najtańsza na rynku. Warto jednak zapoznać się dokładnie z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia, gdzie znajdziemy najważniejsze informacje o ubezpieczeniu.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę