Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie turystyczne Wałbrzych

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Wyjazdy za granicę są coraz popularniejsze wśród naszych rodaków. Nie tylko ze względu na zagwarantowaną pogodę, ale również z powodu mniejszych kosztów podróży. Jednak jest jedna rzecz na której nie należy oszczędzać. Jest to własne bezpieczeństwo. Zapewni je nam odpowiednio dobrane ubezpieczenie turystyczne Wałbrzych.

Dlaczego to takie ważne? Dlatego, że ubezpieczenie turystyczne Wałbrzych ochroni Cię przed poniesieniem kosztów leczenia poza granicami naszego kraju. Na terenie UE obowiązuje karta EKUZ, jednak nie jest to rozwiązanie idealne. Kupując dodatkową polisę dobierasz elementy, które są Ci niezbędne. Może to być np. ubezpieczenie bagażu, sprzętu sportowego, albo pokrycie kosztów w razie koniecznej akcji poszukiwawczej.

Należy jednak pamiętać, że ubezpieczenie turystyczne Wałbrzych jest polisą dobrowolną. Dlatego przy jej wyborze sami musimy określić zakres ochrony oraz sumy gwarancyjne. Przy odpowiednim wyborze tych parametrów może pomóc nam doświadczony agent ubezpieczeniowy, np. z SzybkiePolisy.pl. Oczywiście nie musimy wybierać się do niego stacjonarnie. Wystarczy, że zadzwonimy na numer 732 707 777 lub napiszemy maila z prośbą o kontakt pod adres: info@szybkiepolisy.pl. Nasi eksperci czekają na Ciebie!

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę