Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie turystyczne Zielonka

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Nie pozwól, aby wymarzone wakacje czy zagraniczny urlop popsuła niespodziewana sytuacja. Przygotuj się na wszystko. Jak? Wystarczy, że schowasz do walizki odpowiednio dobrane ubezpieczenie turystyczne Zielonka. Ta dodatkowa polisa to gwarancja efektywnego wypoczynku.

Głównym zadaniem ubezpieczenia turystycznego Zielonka jest ochrona Twoich finansów przed nieoczekiwanymi wydatkami spowodowanymi np. konieczną wizytą u lekarza, hospitalizacją. Możesz rozszerzać ochronę w zależności od potrzeb o ochronę bagażu i sprzętu sportowego, pokrycie kosztów akcji poszukiwawczej i ratowniczej. Coraz częściej Towarzystwa Ubezpieczeniowe umożliwiają zakup podróżniczego assistance w ramach ubezpieczenia turystycznego Zielonka czy też ochronę bagażu i sprzętu sportowego przed zniszczeniem lub kradzieżą.

Przekonaj się sam! Stwórz własne ubezpieczenie turystyczne Zielonka, które spełni wszystkie Twoje potrzeby. To możliwe dzięki porównywarce, w której znajdziesz informacje o każdej polisie istniejącej na rynku.

Skontaktuj się z nami, a znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia Zielonka. W ciągu kilku dni otrzymasz oryginalne dokumenty i załatwisz wszelkie formalności bez wychodzenia z domu. W razie pytań – dzwoń pod numer 732 707 777 albo pisz maila na adres: info@szybkiepolisy.pl.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę