Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie dla rowerzysty Andrychów

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Wiosna to początek sezonu dla jednośladów. Motocykliści oraz rowerzyści wyciągają swoje maszyny z piwnicy czy garażu i starają się je doprowadzić do porządku. Rowerzystom radzimy też zainteresować się jeszcze jednym elementem przygotowawczym. Mowa tu o ubezpieczeniu dla rowerzysty Andrychów.

W końcu czy wasze bezpieczeństwo na drodze nie powinno być najważniejsze? W zderzeniu z samochodem rowerzysta nie ma żadnych szans by wyjść z tego bez szwanku. W związku z tym istotne powinno być zachowanie ostrożności podczas jazdy rowerem. Towarzystwa Ubezpieczeniowe w swoich ofertą tworzą produkty, które mają objąć kompleksową ochroną rowerzystów.

Rodzaje ubezpieczeń

Ubezpieczenie AC dla rowerzystów Andrychów jest, polisą, która chroni Twój sprzęt przed zniszczeniem i uszkodzeniem. Nie w każdej jednak firmie uświadczymy tejże usługi. Natomiast ubezpieczenie OC w życiu prywatnym powinno zaciekawić każdego rowerzystę. Chroni ona przed finansowymi konsekwencjami, gdy podczas jazdy wyrządzimy szkodę osobom trzecim.

Polisa OC w życiu prywatnym może być dodatkiem do polisy mieszkaniowej i obejmować szkody wyrządzone podczas jazdy rowerem. Dlatego warto wcześniej sprawdzić, czy takiej ochrony ubezpieczeniowej już nie posiadamy.

Wypadek na rowerze oprócz zniszczenia sprzętu często niesie za sobą poważne kontuzje i uszczerbek na zdrowiu. Ubezpieczenie NNW chroni rowerzystę przed następstwami nieszczęśliwych wypadków. Jeśli ulegniesz wypadkowi i w związku z tym doznasz uszczerbku (trwałego) na zdrowiu, ubezpieczyciel wypłaci Ci odszkodowanie.

Ubezpieczenie dla rowerzysty Andrychów

Chcesz kupić ubezpieczenie rowerzysty w Andrychów? Skontaktuj się z nami!

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę