Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie dla rowerzysty Aleksandrów Łódzki

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Na dworze robi się coraz cieplej a wraz z ociepleniem zwiększa się liczba amatorów rowerowych. Rowerzyści poruszają się nie tylko po specjalnie dla nich wyznaczonych ścieżkach, ale i po drogach wraz z innymi pojazdami. W przypadku stłuczki z takim pojazdem rowerzysta nie ma żadnych szans. Czasami skończy się tą drobnym urazem, ale nie zawsze. Warto zatem pomyśleć ubezpieczeniu dla rowerzysty mieszkającego w Aleksandrowie Łódzkim.

Assistance może ci się przydać

Assistance to bardzo przydatna sprawa. Obejmuje ono m.in. Przewóz i naprawę uszkodzonego roweru, wizytę u lekarza czy transport medyczny. W ramach tej usługi rowerzysta liczyć może również na wizytę u psychologa, czy też pokrycie kosztów implantologii i protetyki.

OC życiu prywatnym to podstawa

Podstawowe ubezpieczenie dla rowerzysty Aleksandrów Łódzki pozwalające nam uniknąć pokrycia szkody z własnej kieszeni w przypadku wyrządzenia przez nas szkody. Tutaj ważnym aspektem jest suma gwarancyjna- warto zatem sprawdzić wysokość tej sumy, która jest limitem kosztów, do którego odpowiada ubezpieczyciel.

Casco a kradzież

Problemem rowerzystów są również kradzieże ich pojazdów. Dlatego rowerzystom podobnie jak kierowcom proponuje się ubezpieczenie casco. Jednak decydując się na tego typu ubezpieczenie warto zapoznać się ze szczegółami umowy. Zazwyczaj zawarte w niej jest jedynie zabezpieczenie przed rabunkiem i uszkodzeniem roweru w wyniku wypadku, a rzadziej od kradzieży. Możemy również rozszerzyć ów ubezpieczenie o m.in. Przewóz i naprawę uszkodzonego roweru, transport medyczny czy wizytę u lekarza.

Ubezpieczenie dla rowerzysty Aleksandrów Łódzki

Chcesz kupić ubezpieczenie rowerzysty w Aleksandrowie Łódzkim? Skontaktuj się z nami!

.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę