Tanie OC - Ustka

Wybór taniego ubezpieczenia OC najłatwiej jest oprzeć na porównaniu ofert jak największej liczby ofert różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Dlatego też nasi agenci wyliczają składki w każdym Towarzystwie, a następnie prezentują wyniki naszym klientom.

Ustka - ubezpieczenie samochodu

Do zawarcia umowy ubezpieczenia samochodu potrzebne nam będą głównie informacje na temat samego pojazdu. Przydatne będą również niektóre informacje o kierowcach. Większość znajdziemy w dowodzie rejestracyjnym pojazdu.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Tutaj sytuacja ma się niemalże tak samo jak w przypadku ubezpieczeń dla samochodu. Jedyną różnicą będzie tak naprawdę proponowana nam składka. Wynikać to jednak będzie jedynie z różnić w pojemnościach tych pojazdów.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Każde z tych ubezpieczeń może nam zapewnić ochronę na wypadek innych zdarzeń. Razem jednak zapewniają one pełnię bezpieczeństwa nad która warto jest się zastanowić. Możemy jednak bez problemy wykupić dowolne z nich.

Ubezpieczenie Assistance

Przy wyborze ubezpieczenia Assistance możemy trafić na wiele ofert, które nie spełnią naszych wymagań co do zasięgu holowania. Dlatego też należy zwrócić na to szczególną uwagę podczas wyboru naszej polisy.

Ubezpieczenie firmy

Każda firma wymaga zabezpieczenia swojego majątku. Jednak różnić będzie się stopień tego zabezpieczenia, oraz zagrożenia które ma owe ubezpieczenia obejmować. Warto jest więc skonsultować się ze specjalistą przy wyborze takiej polisy.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne to nie tylko ubezpieczenie OC. Może to być również AC, czy NNW lub Assistance. Wszystkie poza OC są ubezpieczeniami dobrowolnymi. Zapewniają one jednak bezpieczeństwo na innych płaszczyznach.

Ubezpieczenia nieruchomości

Szukając ubezpieczenia nieruchomości należy zdawać sobie sprawę, że musi ono być dopasowane do nieruchomości, która ubezpieczamy. Jeśli nie wiemy jak to zrobić możemy skorzystać z pomocy agenta ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenia mieszkania

Ile jest ludzi tyle jest i różnych mieszkań. Każdy wymaga również innej ochrony dla swoich „czterech ścian”. Dlatego też ubezpieczenia będą się między sobą znacznie różniły. Jest to konieczne, aby mogły one zapewniać nam bezpieczeństwo.

Ubezpieczenie turystyczne

Planując wyjazd turystyczny dobrze jest zadbać również o bezpieczeństwo. W zależności od miejsca w które się wybieramy spotkamy tam różnego rodzaju niebezpieczeństwa przed którymi warto jest się ubezpieczyć zanim spotka nas przykra sytuacja.

Ubezpieczenie przyczepki

Niezależnie od tego do czego zakupiona przez nas przyczepka zostanie użyta, musi ona zostać zarejestrowana oraz ubezpieczona. Ważne jest, aby zrobić to tego samego dnia. Koszt takiego ubezpieczenia jest powiązany z masa przyczepki i jej ładownością.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości