Tanie OC - Wadowice

Ubezpieczenia możemy wybierać na wiele sposobów. Jednak najskuteczniejszym jest po prostu porównanie wszystkich możliwych ofert. I tak właśnie działają nasi agenci. Dlatego bez problemu znajdą dla Ciebie najlepsze oferty ubezpieczeń na rynku.

Wadowice - ubezpieczenie samochodu

Kosz ubezpieczenia samochodu powiązany jest głównie z jego pojemnością. Poza tym jednak jest wiele innych czynników wpływających na składkę, na przykład może to być wiek kierowcy, a czasem nawet kolor auta.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Ubezpieczania motocykli nie różnią się wiele od swoich odpowiedników dla samochodów. Różnica ta jest jedynie odczuwalna w składce jaka jest na proponowana. Wynika to jednak jedynie z różnić w pojemnościach tych pojazdów.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenia te możemy najczęściej spotkać w zestawach oferujących któreś z nich lub wszystkie razem. Lecz to od nas zależy na które się zdecydujemy. Dobrze jest jednak wiedzieć co gwarantuje nam każde z nich.

Ubezpieczenie Assistance

Jest to ubezpieczenie dobrowolne, które ma nam pomóc w razie awarii naszego pojazdu. Przy wyborze takiego ubezpieczenia należy przyjrzeć się dokładnie limitom holowania oraz temu czy obowiązuje ono tylko przy kolizji czy przy każdej awarii.

Ubezpieczenie firmy

Firma szukająca zabezpieczenia finansowego, często poszukuje ubezpieczenia dla siebie. I bardzo słusznie, ponieważ ubezpieczenie to może zabezpieczyć majątek tej firmy, nawet w trakcie codziennych działań związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne posiadają wiele wariantów. Każdy z nich jest przydatny ale w innej sytuacji. Dlatego też powinniśmy się zastanowić jakiej ochrony wymagamy. Wtedy będziemy w stanie wybrać odpowiednie ubezpieczenie.

Ubezpieczenia nieruchomości

Różne nieruchomości mogą wymagać różnych ubezpieczeń. A to głównie z powodu różnic między samymi budynkami. Dlatego też warto jest zwrócić uwagę na wszelkie szczegóły związane z daną nieruchomością przy wyborze dla niej ubezpieczenia.

Ubezpieczenia mieszkania

Podobnie jak w przypadku ubezpieczeń innych nieruchomości, nawet małe szczegóły mogą mieć duży wpływ na naszą polisę. Liczyć się bowiem nie tylko metraż czy wyposażenie, ale też lokalizacja i tym podobne.

Ubezpieczenie turystyczne

Różne wyjazdy wymagają od nas różnych ubezpieczeń, jest to spowodowane różnymi zagrożeniami czekającymi w różnych miejscach. Ważne jest więc, aby dobrze dobrać swoją polisę, zwłaszcza jeśli wyjazd ten będzie poza granice Polski.

Ubezpieczenie przyczepki

Każda przyczepka wymaga swojego indywidualnego ubezpieczenia. Wymaga ona również rejestracji, aby mogła być używana w ruchu drogowym. Ubezpieczenie to jednak nie zbyt drogie, zależy ono jednak od masy i maksymalnego udźwigu przyczepki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości