Tanie OC - Wałcz

Poszukiwania taniego ubezpieczenia OC mogą Ci zająć sporo czasu, ponieważ konieczne jest sprawdzenie i porównanie wielu ofert z każdego Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Możesz jednak skorzystać z pomocy naszego agenta ubezpieczeniowego, który odnajdzie je dla Ciebie!

Wałcz - ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenia samochodowe wymagają od nas wiedzy o swoim aucie, ponieważ to ich podstawie wyliczane są wszelkie składki. Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości to, wszystkie te informacje znajdziemy w naszym dowodzie rejestracyjnym.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Sytuacja z ubezpieczeniami motocykla ma się niemal tak samo jak w przypadku ubezpieczeń samochodowych. Ale z racji tego, że składki tam obliczane są na podstawie pojemności silnika to, nasze w przypadku motoru na ogół przyjdzie nam zapłacić mniej.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Każde z tych ubezpieczeń może nam okazać się przydatne w innej sytuacji. Dlatego też dobrze jest je posiadać. Dostępne one są najczęściej w pakiecie co może nam trochę zaoszczędzić. Możemy wykupywać je osobno.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance jest bardzo przydatne kiedy zdarzy się awaria naszego pojazdu, gdyż możemy otrzymać z niego holowanie, ale również samochód zastępczy czy pokrycie kosztów sprowadzenia części do naszego samochodu.

Ubezpieczenie firmy

Stabilność w firmie jest bardzo ważną rzeczą. Dlatego też ubezpieczenie firmy jest bardzo przydatne, gdyż może ono pomóc w jej zachowaniu. Może ono jednak sprawić problemy w doborze, dlatego warto jest skorzystać z pomocy eksperta.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Jest kilka rodzajów ubezpieczenia komunikacyjnego, a każde z nich zapewniać nam będzie innego rodzaju ochronę. Jeśli więc nie wiesz jakie ubezpieczenie najbardziej będzie dla Ciebie odpowiednie, zapytaj o radę naszego agenta.

Ubezpieczenia nieruchomości

Większość nieruchomości chcemy ubezpieczyć z powodu roli jakie one pełnią. Jest to również ważne w przypadku dobierania takiej polisy. Jest też wiele innych czynników, które będą nam potrzebne przy jego wyborze.

Ubezpieczenia mieszkania

Różne mieszkania wymagać będą różnych ubezpieczeń. Dlatego też do każdego klienta należy podejść indywidualnie, aby wybrać ubezpieczenie zapewniające ochronę w jego sytuacji. Musimy też wybrać zagrożenia przed którymi chcemy się zabezpieczyć.

Ubezpieczenie turystyczne

Im dalej się wybieramy tym nasze ubezpieczenie turystyczne powinno posiadać wyższą sumę ubezpieczenia. Zwłaszcza jeśli jest to wyjazd poza granice Polski. Musimy wtedy bowiem wziąć pod uwagę ewentualne koszty np. transportu medycznego do Polski.

Ubezpieczenie przyczepki

Każda przyczepka w ruchu drogowym wymaga zarówno zarejestrowana oraz ubezpieczenia. Koszt takiego ubezpieczenia jest ściśle związany z masą owej przyczepki i jej maksymalnym udźwigiem. Możemy tutaj liczyć również na przyznane nam zniżki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości