Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Czy warto zadbać o zimowy Asisstance?

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

W tym roku można powiedzieć, że zima rozpieszcza kierowców. Dodatnie temperatury w styczniu sprawiają, że warunki na drodze są zupełnie inne niż w latach ubiegłych. Czy pomimo braku śniegu w wielu miejscach warto zadbać o zimowy Assistance?

Zimowy Assistance

Ubezpieczenie Assistance to pomoc, która może się przydać w każdej sytuacji na drodze. Polisa zapewnia m.in. holowanie, pomoc lawety, samochód zastępczy lub dowóz paliwa oraz wymianę pękniętej opony. Zakres pomocy i suma ubezpieczenia zależy od wybranego wariantu ochrony. Pamiętaj, że wszystkie opcje możesz indywidualnie dobrać do swoich potrzeb.

Zima

Zima to najtrudniejsza pora roku dla kierowców. Szybko zapadający zmrok, minusowe temperatury, śliska nawierzchnia to tylko niektóre sytuacje, które mogą doprowadzić do niespodziewanych zdarzeń. Zimą nie trudno o stłuczkę lub awarię. Najczęściej zimowe problemy dotyczą zamarzania paliwa, utknięciu w zaspie, awarii akumulatora i problem z odpaleniem samochodu lub przebitą oponą.

W tym i innych sytuacjach nieocenione może okazać się ubezpieczenie Assistance. W przypadku nagłego zdarzenia wystarczy skontaktować się z ubezpieczycielem, który zorganizuje dla nas pomoc.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze ubezpieczenia?

Zimowy Assistance podobnie jak inne ubezpieczenia posiadają w OWU wszystkie zapisy na temat udzielanej ochrony. Znajomość tego dokumentu pozwoli na uniknięcie nieporozumień w przyszłości. Wybierając zimowy Asisstance warto zwrócić uwagę m.in. na zakres limitu kilometrów oraz limity sumy ubezpieczenia i dokładny zakres ochrony.

Najlepszym rozwiązaniem na znalezienie oferty, która spełni wszystkie nasze oczekiwania jest porównywanie ofert we wszystkich firmach. Skontaktuj się z ekspertami SzybkiePolisy.pl, którzy doradzą i odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Po więcej szczegółów wejdź na www.szybkiepolisy.pl lub zadzwoń pod numer 732 707 777.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę