Tanie OC - Włocławek

Kierowco, pamiętaj o obowiązkowym ubezpieczeniu OC! Polisa uchroni Cię przed wypłatą sporych odszkodowań w razie gdy staniesz się sprawcą wypadku bądź kolizji. Oszczędzaj porównując oferty i wykupując najtańsze OC we Włocławku!

Włocławek - ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenia samochodu Włocławek to jeden z najpopularniejszych wśród Polaków typ ubezpieczenia. Jesteśmy świadomi zagrożenia i staramy się przed nim chronić. Często jednak popełniamy błąd wykupując pierwszą lepszą polisę, zamiast porównać oferty i zaoszczędzić.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocykl podobnie jak każdy inny pojazd mechaniczny zarejestrowany na terenie Polski musi zostać ubezpieczony w zakresie odpowiedzialności cywilnej. Ceny składek za OC motocykla są jednak znacznie mniejsze niże samochodowe.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Czasami wypadek to nie tylko uszkodzenie pojazdu ale również ciała. Wtedy przydatne bywa ubezpieczenie NNW. Ubezpieczenie NNW to m.in. wypłata pieniędzy w razie uszkodzenia ciała lub śmierci oraz zwrot kosztów leczenia, w tym rehabilitacji.

Ubezpieczenie Assistance

Na drodze mogą Cię spotkać różne nieprzewidziane sytuacje. Ubezpieczenie Assistance Włocławek to ubezpieczenie, dzięki któremu otrzymasz niezbędną pomoc już w pierwszych chwilach po zdarzeniu. Znajdź najlepszą ofertę we Włocławku dzięki pomocy multiagenta ubezpieczeniowego!

Ubezpieczenie firmy

W ramach ubezpieczenia firmy Włocławek oferowana jest możliwość ochrony całego majątku i działań związanych z prowadzeniem firmy w ramach jednej polisy. Sam możesz dostosować zagrożenia od jakich chcesz się zabezpieczyć.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Najczęściej zawierane ubezpieczenia komunikacyjne Włocławek dobrowolne to: AC, NNW oraz Assistance. Autocasco chroni Cię przed stratami z powodu kradzieży, uszkodzenia samochodu podczas wypadku spowodowanego z Twojej winy czy też zniszczenia auta przez zdarzenia od Ciebie niezależne – jak np. powódź.

Ubezpieczenia nieruchomości

Nie chcesz stracić pieniędzy włożonych w remont? Szukasz gwarancji finansowych na wypadek utraty dachu nad głową, by móc szybko zamieszkać w nowym domu? Ubezpieczenie nieruchomości Włocławekto najlepsza opcja dla Ciebie! Dzięki temu w razie nieprzyjemnych zdarzeń, nie pozostaniesz z niczym.

Ubezpieczenia mieszkania

Obecnie na rynku ubezpieczeniowym Towarzystwa oferują bardzo wiele różnych wariantów ubezpieczenia. Przy wyborze odpowiedniej polisy ubezpieczenia mieszkania Włocławek należy przeanalizować najpierw własne potrzeby i dopiero skonfrontować je z istniejącymi na rynku ofertami ubezpieczeniowymi.

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne Włocławek to ubezpieczenie zarówno na wakacje jak i wyjazd służbowy. Możliwość korzystania z profesjonalnej opieki medycznej lekarzy w państwowych i prywatnych placówkach na całym świecie jest jedną z najważniejszych zalet ochrony.

Ubezpieczenie przyczepki

Jednym z dostępnych na rynku ubezpieczeń dotyczących przyczepki jest obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Należy je zawrzeć w dniu zarejestrowania przyczepki. Porównuj składki aby znaleźć najtańszą ofertę!

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości