Tanie OC - Wodzisław Śląski

Każda osoba posiadająca zarejestrowany pojazd mechaniczny musi wykupić komunikacyjne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Chroni ona sprawców wypadków przed wypłatą wysokich odszkodowań. Wykup najtańsze OC Wodzisław Śląski!

Wodzisław Śląski - ubezpieczenie samochodu

Właściciele samochodów doskonale zdają sobie sprawę, że podlegają obowiązkowi posiadania ubezpieczenia OC. Nie jest to jednak jedyne ubezpieczenie samochodu Wodzisław Śląski dostępne na rynku. Warto rozważyć także zakup dodatkowych ubezpieczeń.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Na rynku ubezpieczeniowym oprócz obowiązkowego OC dla motocykla, można się również spotkać z ubezpieczeniem typu casco. Jest ono dobrowolne i zdecydowanie droższe niż OC jednak ze względu na szkodowość motocyklistów warto rozważyć jego zakup.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Na rynku ubezpieczeniowym oprócz obowiązkowego OC, często pojawiają się oferty zawierające również w pakiecie AC. Ubezpieczenie OC nie chroni Twojego auta, zaś wykupując AC, ubezpieczasz się przed uszkodzeniami i kradzieżą pojazdu.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance Wodzisław Śląski jest ubezpieczeniem często dołączanym w pakiecie wraz z OC lub AC. Dzięki niemu możesz liczyć na pomoc w razie awarii, wypadku lub kradzieży pojazdu, bez względu na to czy zdarzenie miało miejsce w kraju, czy za granicą.

Ubezpieczenie firmy

Prowadzisz małą lub średnią firmę? Chroń jej majątek oraz zabezpiecz ciągłość działania wybierając ubezpieczenie firmy w Wodzisławie Śląskim. Korzystając z usług multiagenta ubezpieczeniowego, znajdziesz najlepszą ofertę dla Twojej firmy!

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne Wodzisław Śląski można podzielić na ubezpieczenia obowiązkowe i dobrowolne. Najprościej, różnica w ubezpieczeniu obowiązkowym, a dobrowolnym jest taka: pierwsze zabezpiecza interesy innych użytkowników dróg, zaś drugie Twoje własne.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczając należące do nas nieruchomości przed zniszczeniem, uszkodzeniem czy innym uszczerbkiem majątkowym musimy zdawać sobie sprawę z szeregu potencjalnych zagrożeń, jakie mogą powstać po naszej stronie. W wyborze najlepszej ochrony pomoże nam multiagent ubezpieczeniowy.

Ubezpieczenia mieszkania

Jednym z produktów oferowanych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe w Polsce jest ubezpieczenie mieszkania Wodzisław Śląski. Wypadki często się zdarzają – uderzenie pioruna, podtopienia, zalanie mieszkania sąsiada, czy włamanie i kradzież. To tylko niektóre z licznych sytuacji, w jakich przyda nam się ubezpieczenie mieszkania.

Ubezpieczenie turystyczne

Podstawowym elementem każdej polisy turystycznej powinno być ubezpieczenie kosztów leczenia. Jeżeli podczas podróży ulegniesz nieszczęśliwemu wypadkowi lub nagłemu zachorowaniu, które będą wymagały specjalistycznej opieki lekarskiej lub pobytu w szpitalu – uzyskasz odpowiednią pomoc.

Ubezpieczenie przyczepki

Przyczepka podobnie jak samochody czy motocykle podlega obowiązkowemu OC. Istnieją jednak Towarzystwa Ubezpieczeniowe oferujące również AC. Warto skorzystać z pomocy agenta i znaleźć najlepsze ubezpieczenie przyczepki w Wodzisławie Śląskim!

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości