Tanie OC - Wołomin

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej to jedno z podstawowych ubezpieczeń komunikacyjnych. Jest ono obowiązkowe dla każdego posiadacza pojazdu mechanicznego. Warto porównać ceny aby zyskać najtańsze OC w Wołominie.

Wołomin - ubezpieczenie samochodu

Na rynku ubezpieczeniowym można znaleźć szeroki zakres różnych ubezpieczeń samochodu Wołomin. Najpopularniejszym jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, jednak ludzie coraz bardziej przekonują się do ubezpieczeń dobrowolnych jak na przykład autocasco.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Jednoślady podobnie jak samochody podlegają obowiązkowemu ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej dla pojazdów mechanicznych. Mimo, że ceny składek są znacznie niższe to warto porównywać oferty aby uzyskać najtańsze OC.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie NNW to ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, którym objęci są zarówno pasażerowie, jak i kierowca ubezpieczonego pojazdu. Zapewnia wypłatę odszkodowania w przypadku poniesionych uszczerbków na zdrowiu, a nawet śmierci poszczególnych uczestników wypadku.

Ubezpieczenie Assistance

Dzięki ubezpieczeniu Assistance Wołomin zyskujesz pomoc na drodze, 24h na dobę, 7 dni w tygodniu , w Polsce i za granicą. Gwarantuje Ci ono pomoc zarówno w razie wypadku i awarii pojazdu na drodze, jak i kradzieży samochodu. Warto rozważyć jego zakup.

Ubezpieczenie firmy

Każdy właściciel firmy powinien zainteresować się ubezpieczeniem firmy Wołomin. Ubezpieczenie obejmuje szkody osobowe i rzeczowe wyrządzone osobom trzecim w związku z prowadzoną przez Ubezpieczonego działalnością gospodarczą oraz posiadanym mieniem.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Oprócz podstawowego OC, są również inne, dodatkowe ubezpieczenia mogą się zawsze przydać. Assistance sprawi, że w przypadku awarii na drodze będzie miał Ci kto pospieszyć z pomocą. Dzięki NNW dostaniesz pieniądze w przypadku uszczerbku na zdrowiu, którego doznałeś we własnym samochodzie.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości Wołomin ma za zadanie zabezpieczyć należący do nas dom lub mieszkanie i znajdujące się w nich przedmioty przed uszkodzeniem, zniszczeniem lub utratą na skutek kradzieży z włamaniem, rabunku lub określonych w umowie zdarzeń losowych.

Ubezpieczenia mieszkania

Polisy mieszkaniowe Wołomin mogą chronić zarówno mury, jak i mienie ruchome będące naszą własnością. Ubezpieczając stałe elementy chronimy wszystko to, co znajduje się wewnątrz pomieszczenia i jest na stałe przytwierdzone, m.in.: podłogi, panele, pomalowane ściany, zabudowane szafy, kaloryfery, itp.

Ubezpieczenie turystyczne

Podstawą każdej dobrze zaplanowanej wycieczki jest plan awaryjny na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Jest nim ubezpieczenie turystyczne Wołomin. Zapewni Ci ono ochronę w razie gdy zachorujesz bądź ulegniesz wypadkowi podczas pobytu za granicą.

Ubezpieczenie przyczepki

Przyczepka to spore udogodnienie dla osób potrzebujących przetransportować większe przedmioty. Warto jednak pamiętać, że również przyczepka podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej. Znajdź najtańsze ubezpieczenie przyczepki w Wołominie.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości