Tanie OC - Wrocław

Każdy właściciel zarejestrowanego pojazdu mechanicznego musi posiadać ważne ubezpieczenie OC. Niestety składki z roku na rok się zwiększają i ciężko znaleźć tanie OC we Wrocławiu. Aby nie przepłacać za obowiązkowe OC, najlepiej skorzystać z internetowych porównywarek ubezpieczeniowych.

Wrocław - ubezpieczenie samochodu

Jednym z najpopularniejszych środków transportu w Polsce jest samochód. Należy jednak pamiętać o jego ubezpieczeniu. Obowiązkowym ubezpieczeniem samochodu we Wrocławiu jest OC pojazdów mechanicznych. Za jego brak naliczane są wysokie kary przez UFG.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Podobnie jak w przypadku samochodów, motocykl musi posiadać ważne ubezpieczenie OC. Ubezpieczenie motocykla Wrocław możemy dodatkowo rozszerzyć o polisę NNW czy AC. Dzięki temu nasza maszyna będzie posiadała dodatkową ochronę, która z pewnością się przyda.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych jest obowiązkowe dla każdego właściciela zarejestrowanego pojazdu. Jednak poza nim we Wrocławiu istnieją inne ubezpieczenia dla naszego samochodu, np. AC czy NNW. AC zapewnia nam pokrycie kosztów naprawy naszego pojazdu w razie wypadku.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance Wrocław jest polisą dobrowolną, dlatego przy jej zawieraniu warto zwrócić szczególną uwagę na zakres ochrony. Powinien być on możliwie jak największy. Wszelkie informacje o zdarzeniach objętych ochroną znajdziemy w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Ubezpieczenie firmy

Wiele przedsiębiorców zadaje sobie pytanie, czy ubezpieczenie firmy Wrocław jest im potrzebne, czy jest to zbędny wydatek. Warto jednak zainwestować w dobre ubezpieczenie firmy, gdyż nawet nie wiemy kiedy może nam się przydać.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Jednym z najpopularniejszych rodzajów ubezpieczeń na rynku są ubezpieczenia komunikacyjne Wrocław. Wszystkie polisy chronią nasz pojazd oraz kierowcę. Obowiązkowe OC chroni sprawcę wypadku od konsekwencji finansowych. Dodatkowo możemy zakupić dobrowolne AC, Assistance oraz NNW.

Ubezpieczenia nieruchomości

Naszej nieruchomości zagraża wiele niebezpieczeństw. Dlatego jak najszybciej powinniśmy zakupić ubezpieczenie nieruchomości Wrocław. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że w razie wystąpienia zagrożenia, dostaniemy odpowiedniej wysokości odszkodowanie, które pokryje koszty szkód.

Ubezpieczenia mieszkania

Dla wielu z nas własne mieszkanie jest spełnieniem marzeń. Dlatego warto zakupić ubezpieczenie mieszkania Wrocław. Najlepiej przy zakupie skorzystać z pomocy agenta ubezpieczeniowego, który dobierze dla nas odpowiednią polisę, która zapewni nam ochronę w każdej sytuacji.

Ubezpieczenie turystyczne

Decydując się na wyjazd na wakacje za granicę powinniśmy zakupić ubezpieczenie turystyczne Wrocław. Podstawowa polisa turystyczna obejmuje pokrycie kosztów leczenia oraz transport medyczny do kraju. Dodatkowo możemy zakupić inne polisy, np. ubezpieczenie bagażu i sprzętu sportowego.

Ubezpieczenie przyczepki

Posiadanie przyczepki wiąże się z wieloma obowiązkami, które nie należą do najtańszych. Jednym z nich jest ubezpieczenie przyczepki Wrocław. Cena takiej polisy zależy od wielu parametrów, jednak najważniejszym jest masa oraz maksymalna ładowność przyczepki.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości