Tanie OC - Września

Ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych zostało wprowadzone jako obowiązkowe, aby odciążyć kierowców od skutków finansowych, kiedy są sprawcami wypadku. Jak zakupić tanie OC Września? Wystarczy udać się do agenta, który posiada kilka TU bądź skorzystać z internetowych porównywarek ubezpieczeniowych.

Września - ubezpieczenie samochodu

Najpopularniejszym ubezpieczeniem samochodu we Wrześni jest ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych. Swoją sławę zawdzięcza przede wszystkim temu, że jest obowiązkowe. Poza tym ubezpieczeniem możemy również zakupić AC, Assistance oraz NNW.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Ubezpieczenie motocykla Września to nie tylko obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych. Możemy rozszerzyć ochronę naszej maszyny o inne polisy, np. AC, która zagwarantuje nam pokrycie kosztów naprawy naszego motocykla w razie wypadku czy innego zdarzenia.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Kierowca może zakupić takie ubezpieczenia jak: OC, AC oraz NNW. OC chroni sprawcę wypadku od konsekwencji finansowych. AC zapewnia pokrycie kosztów naprawy naszego pojazdu w razie wypadku. Natomiast NNW wypłaca nam odszkodowanie w razie uszkodzenia ciała w wypadku komunikacyjnym.

Ubezpieczenie Assistance

W podstawowym ubezpieczeniu Assistance we Wrześni najczęściej znajdziemy holowanie na określoną liczbę kilometrów oraz zagwarantowanie samochodu zastępczego na kilka dni. Nie jest to droga polisa, a przydaje się szczególnie kiedy jesteśmy daleko od domu.

Ubezpieczenie firmy

Na rynku ubezpieczeń możemy spotkać szeroką gamę ofert ubezpieczenia firmy Września. Aby nie narażać się na dodatkowe koszty, najlepiej wybrać taką ofertę, która będzie chroniła nasze przedsiębiorstwo przed określonymi zdarzeniami.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Najbardziej popularnymi polisami na rynku są ubezpieczenia komunikacyjne we Wrześni. Ciężko znaleźć Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które nie ma ich w swojej ofercie. Chroni ono nie tylko nasz pojazd, ale również pasażerów, kierowcę oraz osoby trzecie.

Ubezpieczenia nieruchomości

Niezależnie od tego w jakim miejscu mieszkamy, czy w bloku czy w domku jednorodzinnym, nasza nieruchomość jest narażona na wiele niebezpieczeństw. Przydatne okazuje się ubezpieczenie nieruchomości Września, które na wypadek wystąpienia zagrożeń zagwarantuje nam pomoc finansową od TU.

Ubezpieczenia mieszkania

Przed zakupem ubezpieczenia mieszkania Września powinniśmy sobie odpowiedzieć na pytanie, jakiej ochrony potrzebujemy. Dzięki sprecyzowanym oczekiwaniom szybciej znajdziemy ofertę ubezpieczenia, które będzie spełniało nasze osobiste preferencje oraz zapewni odpowiednią ochronę.

Ubezpieczenie turystyczne

Niezależnie od tego czy podczas wakacji za granicą planujemy wylegiwać się cały dzień na plaży czy spędzać czas aktywnie, powinniśmy zakupić ubezpieczenie turystyczne Września. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że w razie koniecznej wizyty u lekarza, to TU pokryje koszty leczenia za granicą.

Ubezpieczenie przyczepki

Niezależnie od tego, czy korzystamy z naszej przyczepki raz na jakiś czas czy codziennie, musimy posiadać ważne ubezpieczenie przyczepki Września. Zakres ochrony oraz sumy gwarancyjne są takie same w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym takie same, dlatego powinniśmy kierować się tylko ceną.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości