Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Jak wybrać najlepszego ubezpieczyciela?

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

W Polsce funkcjonuje bardzo dużo Towarzystw Ubezpieczeniowych, które oferują swoim klientom produkty ochronne z każdej dziedziny życie. Przy wyborze polisy pojawia się zawsze pytanie, z którego ubezpieczyciela skorzystać? Czy jedynym kryterium wyboru oferty powinna być cena? Sprawdź jak wybrać najlepszego ubezpieczyciela.

Na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze ubezpieczyciela?

 

  1. Sprawdzaj zakres ubezpieczenia. Przed podjęciem decyzji zastanów się jakiej ochrony oczekujesz. Sprawdzaj zawsze jaki jest rzeczywisty zakres ochrony opisany w umowie i zapoznaj się z katalogiem wyłączeń.
  2. Wybierz ubezpieczyciela. Klienci zwykle wybierają firmy, które mają najmocniejszą pozycję na rynku lub po prostu znają ją np. z prasy i telewizji. Przed podjęciem decyzji przeanalizuj takie czynniki jak: pozycja rynkowa, doświadczenie na rynku, udziałowcy TU, spełnione wymogi prawne, poziom wskaźników technicznych. Bardzo ważne przy wyborze ubezpieczyciela jest zapoznanie się z tym, kto jest udziałowcem i kto jest inwestorem. Duży zagraniczny inwestor może dać gwarancję wierzytelności.
  3. Analizuj oferty. Porównując oferty TU wiele osób skupia się tylko na cenie. To błąd. By wybrać polisę spełniającą Twoje potrzeby musisz sprawdzić takie czynniki jak: podstawowy zakres ochrony, możliwość dodatkowego zakresu ochrony, występujące wyłączenia, wartości sumy ubezpieczenia oraz udział własny.

 

Jak wybrać najlepszego ubezpieczyciela?

 

Nie ma co ukrywać, że znalezienie najlepszego ubezpieczenia nie jest łatwe. Nie wiesz jak się za to zabrać? Skorzystaj z pomocy ekspertów z SzybkiePolisy.pl, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy znajdą dla Ciebie polisę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Pamiętaj, że kompleksowe ubezpieczenie to ważny element codziennego życia. Wybierając ubezpieczyciela powierzasz mu swoje pieniądze i poczucie bezpieczeństwa. Sprawdź już dziś ile kosztuje dla Ciebie polisa. Skontaktuj się z nami pod numerem 732 707 777 lub wejdź na www.szybkiepolisy.pl.

 

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę