Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Jak wygląda ubezpieczenie od przepięć?

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Burze i silne wiatry, które w ostatnim czasie przechodziły przez Polskę spowodowały często bardzo duże szkody. Właśnie w okresie burzowym zwiększa się liczba zgłaszanych szkód do Towarzystw Ubezpieczeniowych. Poważne zniszczenia dotyczą najczęściej zerwanych dachów i lokalnych podtopień. Inne dotyczą m.in. przepięć prądu, które doprowadzają do zniszczeń wszystkich urządzeń elektrycznych w domu lub mieszkaniu. Jak wygląda ubezpieczenie od przepięć?

Uderzenie pioruna to dla „łowców burz” niesamowita gratka. Niestety niektóre uderzenia mogą doprowadzić do przepięć prądu. Jak to się dzieje, że w ciągu chwili cała elektronika w mieszkaniu ulega zniszczeniu?

Piorun uderzający blisko linii przesyłowej doprowadza do nagłego wzrostu napięcia w instalacji elektrycznej. Oznacza to, że urządzenia podłączone do sieci elektrycznej ulegają uszkodzeniu.

Ubezpieczenie mieszkania

Eksperci Szybkiepolisy.pl zaznaczają, że świadomość ubezpieczeniowa Polaków z każdym rokiem się zwiększa. Najpopularniejszym produktem ochronnym jest m.in ubezpieczenie mieszkania. Czy posiadając polisę mieszkaniowej masz pewność, że chroni ona przed przepięciami? Okazuje się, że ubezpieczenie od przepięć to często dodatek, który nie jest ujęty w „podstawowym” ubezpieczeniu. Warto więc zainwestować w taką ochronę zwłaszcza, gdy posiadasz dużo drogich sprzętów elektronicznych jak komputery, telewizory, sprzęty kuchenne itd.

Tylko kompleksowe ubezpieczenie mieszkania obejmująca m.in. przepięcia od prądu zapewni Ci najlepszą ochroną podczas niespodziewanych zdarzeń. Wybierając dodatki do polisy mieszkaniowej warto też skorzystać z tzw. assistance domowego. Jest to profesjonalna pomoc fachowca w razie niespodziewanej awarii (pomoc elektryka, hydraulika, ślusarza).

Skorzystaj z pomocy ekspertów Szybkiepolisy.pl, którzy znajdą dla Ciebie polisę, która spełni wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania. Ubezpiecz swój dom i śpij spokojnie. My zadbamy o najlepsze ubezpieczenie na rynku. Skontaktuj się z nami pod numerem 732 707 777 lub wejdź na www.szybkiepolisy.pl.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę