Tanie OC - Zabrze

Znalezienie taniego OC w Zabrzu nie należy do najtrudniejszych zadań. Wystarczy skorzystać z internetowych porównywarek ubezpieczeniowych, które porównują ceny we wszystkich Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Dzięki temu narzędziu będziemy mieli pewność, że nie przepłacamy za obowiązkową polisę.

Zabrze - ubezpieczenie samochodu

Posiadanie samochodu wiąże się z różnymi wydatkami. Jednym z nich jest ubezpieczenie samochodu Zabrze. Każdy właściciel zarejestrowanego pojazdu musi zakupić obowiązkowe OC. Za jego brak są naliczane kary. Poza OC możemy dokupić AC oraz NNW, które zapewnia dodatkową ochronę naszego pojazdu.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Poza dobrze znanym każdemu obowiązkowym ubezpieczeniem motocykla Zabrze, możemy zakupić dodatkowo dobrowolne ubezpieczenia, np. AC czy NNW, które zapewnią dodatkową ochronę naszej maszynie. Należy jednak pamiętać, że przy dobrowolnych polisach należy zwrócić uwagę na zakres ochrony.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Na rynku ubezpieczeń możemy spotkać różnego rodzaju polisy komunikacyjne, w tym obowiązkowe ubezpieczenie OC, dobrowolne AC i NNW. AC zapewnia pokrycie kosztów naprawy naszego pojazdu, kiedy ulegnie wypadkowi, natomiast NNW gwarantuje wypłatę odszkodowania w razie uszkodzenia ciała w wypadku.

Ubezpieczenie Assistance

Dużo podróżujesz samochodem? Koniecznie zakup ubezpieczenie Assistance Zabrze. Dzięki niemu nie będziesz musiał się martwić w razie awarii twojego samochodu. Zapewnia bowiem ono holowanie naszego pojazdu w odpowiednie miejsce oraz udostępnienie nam auta zastępczego.

Ubezpieczenie firmy

Dla niektórych branży ubezpieczenie firmy Zabrze jest obowiązkowe. Chroni ono przedsiębiorcę na wypadek roszczeń finansowych niezadowolonego klienta. Takie sytuacje mogą doprowadzić do bankructwa naszej firmy, dlatego nie warto ryzykować i najlepiej jak najszybciej się ubezpieczyć.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Najbardziej popularnym ubezpieczeniem komunikacyjnym Zabrze jest obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych. Każdy właściciel zarejestrowanego pojazdu musi je posiadać. Chroni ono bowiem sprawcę wypadku od konsekwencji finansowych, które musiałby ponieść osobom trzecim.

Ubezpieczenia nieruchomości

Naszej nieruchomości zagraża wiele niebezpieczeństw. Nie są to tylko działania osób trzecich, ale także coraz częstsze anomalia pogodowe. Aby zabezpieczyć się na wypadek ich wystąpienia, najlepiej zakupić ubezpieczenie nieruchomości Zabrze.

Ubezpieczenia mieszkania

Wyobrażasz sobie, że w pożarze straciłeś cały swój dobytek? Nie martw się! Jeśli posiadasz ubezpieczenie mieszkania Zabrze, możesz liczyć na odszkodowanie od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Pozwoli ono na odremontowanie naszego mieszkania i pokrycie szkód.

Ubezpieczenie turystyczne

Czasami podczas wakacji za granicą przydarzają się nam różne wypadki i wymagana jest interwencja lekarza. Aby nie musieć płacić za leczenie za granicą, powinniśmy posiadać ubezpieczenie turystyczne Zabrze. Pamiętajmy jednak, że musi być ono na odpowiednią sumę ubezpieczenia.

Ubezpieczenie przyczepki

Należy pamiętać, że niezależnie od tego, czy korzystamy z naszej przyczepki na co dzień, czy stoi ona nieużywana w garażu, musimy posiadać ważne ubezpieczenie OC. Za brak ubezpieczenia przyczepki Zabrze nakładane są wysokie kary przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości