Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Zadbaj o ubezpieczenie Assistance na wakacje

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

 • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
 • Najniższe ceny na rynku!
 • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Już niedługo wakacje. Większość Polaków coraz częściej wybiera się na urlop własnym środkiem transportu. Do takiego wyjazdu należy się jednak bardzo dobrze przygotować. Zadbaj o dobry stan techniczny samochodu i wykup ubezpieczenie. Polisa Assistance to rozwiązanie, które może przydać się w najmniej oczekiwanym momencie. Nie daj się zaskoczyć podczas podróży na wakacje i sprawdź jak wygląda ubezpieczenie Assistance.

Jakie polisy wykupują Polacy?

Można śmiało powiedzieć, że świadomość ubezpieczeniowa Polaków z roku na rok staje się coraz większa. Kierowcy w Polsce wykupują polisy OC, AC i Assistance. Oprócz tego zaczynamy zwracać uwagę na swoje bezpieczeństwo podczas urlopu. Z polis turystycznych są chętniej wykupowane przez Polaków.

Co to jest Assistance?

Ubezpieczenie Assistance to dobrowolna polisa, która zapewnia kierowcy fachową pomoc podczas nieoczekiwanego zdarzenia na drodze. Nagła awaria na środku „pustkowia” może skutecznie zepsuć cały wakacyjny wyjazd. Ubezpieczenie Assistance może przydać się zwłaszcza tym, którzy planują wakacyjne wyjazdy własnym samochodem.

Assistance nie zawsze jest taki sam

Eksperci SzybkiePolisy.pl przypominają, że zakres Assistance może się znacząco różnić od wybranego pakietu ochrony i Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Warto jest sprawdzać wszystkie zapisy w umowie. Tylko ochrona dobrana do Twoich potrzeb i oczekiwań sprawi, że będziesz objęty najlepszą ochroną ubezpieczeniową.

Na jaką pomoc może liczyć kierowca?

Twój samochód niespodziewanie odmówił posłuszeństwa? Posiadając ubezpieczenie Assistance możesz liczyć na pomoc w każdej sytuacji (np. przebita opona, awaria itp.). Pamiętaj, że zakres ochrony zależy od wybranego pakietu ochrony. Warto, by Assistance na wakacje zawierało m.in.:

 • Pomoc w związku z awarią samochodu (naprawa, holowanie),
 • Pomoc informacyjna ubezpieczyciela,
 • Dostarczenie paliwa,
 • Pomoc w uruchomieniu silnika (przydatne zwłaszcza zimą),
 • Organizacja noclegu na czas naprawy samochodu.

Wybierając się na wakacje własnym samochodem trzeba wziąć różne scenariusze, które mogą zdarzyć się w trasie. Profesjonalna pomoc w razie niespodziewanego zdarzenia może okazać się nieoceniona. Zadbaj o ubezpieczenie Assistance i ciesz się podróżą. Eksperci SzybkiePolisy.pl znajdą dla Ciebie polisę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Po więcej szczegółów zadzwoń 732 707 777 lub wejdź na www.szybkiepolisy.pl.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

 • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
 • Najniższe ceny na rynku!
 • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę