Tanie OC - Żagań

Zakup taniego OC Żagań nie jest prosty, dlatego warto skorzystać z pomocy agenta ubezpieczeniowego. Porówna on oferty we wszystkich Towarzystwach Ubezpieczeniowych i dzięki temu będziemy mieli pewność, że nie przepłacamy za obowiązkowe OC.

Żagań - ubezpieczenie samochodu

Jednym z najbardziej popularnych pojazdów na naszych polskich drogach jest samochód. Przez ich ciągle zwiększającą się liczbę istnieje wysokie ryzyko wypadku drogowe. Dlatego polskie władze wprowadziły obowiązkowe ubezpieczenie samochodu Żagań z zakresu OC.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Podobnie jak w przypadku obowiązkowego OC samochodu, OC motocykla ma ustalony zakres ochrony oraz sumy gwarancyjne w ustawie. Dzięki temu w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym oferta OC jest taka sama, tylko różni się ceną. Dlatego najlepiej szukać jak najtańszego OC.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych możemy wyróżnić obowiązkowe OC, dobrowolne AC oraz NNW. OC chroni sprawcę wypadku od konsekwencji finansowych. AC zapewnia wypłatę odszkodowania, kiedy uszkodzimy nasz pojazd, a NNW zapewnia pokrycie kosztów leczenia czy wypłacenia pieniędzy w razie uszkodzenia ciała.

Ubezpieczenie Assistance

Często mylone z ubezpieczeniem AC, ubezpieczenie Assistance Żagań zapewnia nam pomoc w razie, kiedy spowodujemy wypadek, bądź nasz samochód się zepsuje. Oferta Assistance zależy od wariantu polisy, jaki wybierzemy. Zazwyczaj w podstawowym pakiecie znajduje się holowanie oraz przyznanie zastępczego auta.

Ubezpieczenie firmy

Każdy przedsiębiorca powinien zdecydować się na ubezpieczenie firmy Żagań. Zagraża jej bowiem wiele niebezpieczeństw, których skutki są dosyć kosztowne. W jednej chwili może okazać się, że na skutek pożaru stracimy cały swój dorobek. Za niewielką cenę możemy mieć kompleksową ochronę naszej firmy.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Na rynku ubezpieczeń znajdziemy wiele różnych polis majątkowych czy turystycznych. Jednak najpopularniejsze są ubezpieczenia komunikacyjne Żagań, które zapewniają ochronę kierowcy oraz pojazdowi. Wyróżnić możemy tutaj obowiązkowe ubezpieczenie OC, dobrowolne AC oraz NNW.

Ubezpieczenia nieruchomości

Znalezienie odpowiedniej oferty ubezpieczenia nieruchomości Żagań nie należy do najprostszych zadań, dlatego warto skorzystać z pomocy agenta ubezpieczeniowego. Ubezpieczenie nieruchomości powinno pozwolić nam na odbudowę naszego domu lub odremontowanie mieszkania w razie jego całkowitego zniszczenia.

Ubezpieczenia mieszkania

Mieszkając w bloku dosyć łatwo zalać naszego sąsiada. Możemy ubezpieczyć się na wypadek takiej sytuacji i wykupić ubezpieczenie mieszkania Żagań. Dzięki temu w razie zalania naszego sąsiada, Towarzystwo Ubezpieczeniowe pokryje koszty odszkodowania dla niego.

Ubezpieczenie turystyczne

Podstawowe ubezpieczenie turystyczne Żagań obejmuje koszty leczenia za granicą oraz transport medyczny do kraju. Możemy je dowolnie rozszerzać o różne warianty, np. ubezpieczenie sprzętu sportowego i bagażu. Przydatne jest to szczególne, kiedy zabieramy ze sobą cenny sprzęt.

Ubezpieczenie przyczepki

Idealnym rozwiązaniem przy przeprowadzkach czy dalszych podróżach jest przyczepka. Dzięki niej możemy przewieźć więcej. Jednak pamiętaj, że ubezpieczenie przyczepki Żagań jest obowiązkowe. Musi być ona także zarejestrowana.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości