Tanie OC - Zakopane

Wybierając ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej kieruj się przede wszystkim ceną. Zakres tego ubezpieczenia jest identyczny we wszystkich towarzystwach. Porównując oferty znajdziesz dla siebie najkorzystniejsze tanie OC Zakopane .

Zakopane - ubezpieczenie samochodu

Obecnie mamy do dyspozycji wiele różnych typów ubezpieczenia. Poza popularnymi OC i AC jest również NNW czyli dobrowolne ubezpieczenie samochodu Zakopane. Gwarantuje ochronę w przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Oprócz obowiązkowego OC motocykla, właściciel jednośladu może również zaopatrzyć się w dobrowolne ubezpieczenie autocasco. W ramach AC ubezpieczyciel rekompensuje głównie koszty naprawy motocykla spowodowane kolizją, czy wypadkiem.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Na cenę polisy OC Twojego samochodu, mają wpływ takie czynniki, jak miejsce zamieszkania, pojemność silnika czy też doświadczenie kierowcy. Warunki polisy OC ustalane są przez Ustawę, dlatego są takie same we wszystkich firmach ubezpieczeniowych.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance Zakopane jest ubezpieczeniem często dołączanym przez Towarzystwa w pakiecie z OC czy AC. Warto o tym pomyśleć, gdyż w przypadku awarii otrzymać pomoc tłumacza, zakwaterowanie w hotelu lub holowanie auta do warsztatu.

Ubezpieczenie firmy

Każda firma ma specyficzne, indywidualne potrzeby ubezpieczenia zależne od zagrożeń jakich się obawiamy. Można wyróżnić na przykład zagrożenia związane z wynikami finansowymi, związane ze startami w mieniu, związane z odpowiedzialnością cywilną czy też zagrożenia transportowe.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Do ubezpieczeń komunikacyjnych Zakopane zaliczane są oprócz popularnego obowiązkowego OC, także autocasco (AC), ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) jak również Assistance. Wybierz ubezpieczenie, które zapewni Ci oczekiwaną ochronę!

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości Zakopane to doskonały wybór dla osób które chcą mieć pewność, że w razie pożaru lub innego zdarzenia losowego (w wyniku którego dom zostanie uszkodzony) nie pozostaną z niczym. Do ubezpieczenia domu możesz wpisać również pozostałe wartościowe obiekty, które znajdują się na posesji.

Ubezpieczenia mieszkania

Nieszczęśliwe zdarzenia przytrafiają się niestety często. Zalania, zarówno te spowodowane opadami atmosferycznymi, jak i awarią instalacji wodnej, kanalizacyjnej oraz awarią urządzeń domowych np. pralki lub zmywarki to szkody, które zdarzają się najczęściej. Stanowią one aż 58 proc. wszystkich szkód.

Ubezpieczenie turystyczne

Jedziesz na wakacje za granicę? Koniecznie wykup ubezpieczenie turystyczne Zakopane. Pakiet ubezpieczeń podróżnych powinien zawierać przynajmniej ubezpieczenie kosztów leczenia (KL), następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), OC w życiu prywatnym oraz Assistance podróżne.

Ubezpieczenie przyczepki

Kupiłeś przyczepkę? Nie zapomnij jej zarejestrować. W tym samym dniu, gdy rejestrujesz przyczepkę musisz także wykupić obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Wysokość składki OC zależy głównie od masy i maksymalnej ładowności.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości