Tanie OC - Zamość

Składka OC obliczana jest na podstawie wielu czynników jak dane pojazdu, właściciela czy miejsca użytkowania. Do powyższych czynników należy dodać jeszcze jeden, bardzo ważny: ceny OC w różnych towarzystwach ubezpieczeń dlatego warto porównywać oferty i wybrać tanie OC Zamość.

Zamość - ubezpieczenie samochodu

Każdy posiadacz samochodu wie, że do kosztów związanych z jego utrzymaniem i eksploatacją doliczyć należy składkę za ubezpieczenie samochodu Zamość. Dzięki polisie OC gdy staniesz się sprawcą szkody, odpowiedzialność za poniesienie jej kosztów przejmuje zakład ubezpieczeń.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Właścicieli motocykli podobnie jak właścicieli samochodów dotyczy obowiązek posiadania OC. Polisa OC posiadaczy pojazdów mechanicznych chroni Ubezpieczonego przed finansowymi skutkami szkód wyrządzonych przez kierującego pojazdem osobom trzecim, w tym innym uczestnikom ruchu.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Na rynku ubezpieczeniowym oprócz OC funkcjonuje również polisa AC, czyli autocasco. AC, w przeciwieństwie do OC, to ubezpieczenie dobrowolne, w ramach którego ubezpieczyciel pokryje Ci koszty naprawy uszkodzeń spowodowanych kolizją bądź straty spowodowane kradzieżą auta.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance Zamość to głównie pomoc techniczna, ale także medyczna lub prawna, na którą mogą liczyć kierowca i pasażerowie ubezpieczonego auta. Warto o tym pomyśleć, by w przypadku awarii otrzymać pomoc tłumacza, zakwaterowanie w hotelu lub holowanie auta do warsztatu.

Ubezpieczenie firmy

Ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych oraz od kradzieży to główny składnik praktycznie wszystkich pakietów ubezpieczeń kierowanych do firm. Nie są to jednak wszystkie zagrożenia dlatego przed zakupem polisy każdy właściciel firmy musi określić swoje oczekiwania co do oferty.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenie OC to dopiero początek – do tego ubezpieczenia możesz dokupić przeróżne ubezpieczenia dobrowolne, jak np. AC, NNW czy Assistance. Ubezpieczenia dobrowolne kupujemy dla siebie, warto więc sprawdzić ich zakres i dostosować je do swoich potrzeb.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczając nieruchomość, warto objąć ochroną nie tylko mury ale również ruchomości. W przypadku domu są to wszelkie sprzęty, które stanowią osobne wyposażenie. Polisa daje nam gwarancję, że w razie np. pożaru domu nie pozostaniemy z niczym.

Ubezpieczenia mieszkania

Wiele osób uważa, że wystarczy dbałość o dom i mieszkanie. Są jednak sytuacje, na które nie mamy wpływu. Tornado potrafi zdmuchnąć dach z nowego domu, powódź zniszczyć wyposażenie, sąsiad może nas zalać w ciągu zaledwie kilku minut. Od tego, na co nie mamy wpływu, chroni nas ubezpieczenie mieszkania Zamość.

Ubezpieczenie turystyczne

Ważnym punktem każdego wyjazdu za granicę jest ubezpieczenie turystyczne Zamość. Należy zwrócić uwagę na ubezpieczenia kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków. Do tego można jeszcze dorzucić dodatki takie jak ubezpieczenie bagażu podróżnego

Ubezpieczenie przyczepki

Lekka przyczepa jest praktycznym udogodnieniem, gdy do przetransportowania mamy ponadwymiarowy ładunek. Jeśli zdecydujemy się na zakup warto wiedzieć jakie koszty dodatkowe czekają nas po rejestracji przyczepy - ubezpieczenie przyczepki Zamość.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości