Tanie OC - Żary

Na cenę obowiązkowego ubezpieczenia OC pojazdów mechanicznych ma wpływ wiele czynników. Przede wszystkim jest to wiek kierowcy oraz posiadane zniżki za bezszkodową jazdę. Jeśli chcemy zakupić tanie OC Żary, to koniecznie powinniśmy skorzystać z internetowych porównywarek ubezpieczeniowych.

Żary - ubezpieczenie samochodu

Zgodnie z polskim prawem ubezpieczenie samochodu Żary jest obowiązkowe. Każdy właściciel zarejestrowanego pojazdu samochodowego powinien zakupić obowiązkowe ubezpieczenie OC. Dodatkowo możemy dokupić inne ubezpieczenia komunikacyjne, np. AC, NNW czy Assistance.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę
Imię i Nazwisko
E-mail:*
Telefon:*
Wiadomość:

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Pamiętajmy o tym, że ubezpieczenie motocykla Żary jest obowiązkowe. Jednak poza obligatoryjną polisą możemy zakupić dodatkowo dobrowolne ubezpieczenie AC. Dzięki niemu w razie, kiedy to my spowodujemy wypadek, koszty naprawy naszej maszyny zostaną pokryte przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Na rynku ubezpieczeń, wśród polis komunikacyjnych znajdziemy OC, AC oraz NNW. AC oraz NNW są dobrowolne, natomiast zgodnie z polskim prawem OC pojazdów mechanicznych jest obowiązkowe. Pamiętajmy, że przy wyborze polis dobrowolnych najlepiej skorzystać z pomocy agenta, który znajdzie dla nas najlepszą ofertę.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance Żary może działać nie tylko w Żarach, ale również za granicą. Należy jednak wziąć pod uwagę jaki wariant polisy wybierzemy. Niektóre Towarzystwa Ubezpieczeniowe oferują pomoc za granicą w podstawowym pakiecie, więc warto się o tym dowiedzieć przed zakupem ubezpieczenia.

Ubezpieczenie firmy

Prowadzenie firmy nie należy do najprostszych zadań, zwłaszcza kiedy występują nieprzyjemne sytuacje. Dlatego warto ubezpieczyć się na wypadek pożaru czy włamania, bo dzięki temu dostaniemy odszkodowanie w razie wystąpienia takiej sytuacji.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Jednymi z najbardziej popularnych ubezpieczeń na rynku są ubezpieczenia komunikacyjne Żary. Swoją sławę zawdzięczają obowiązkowemu ubezpieczeniu OC pojazdów mechanicznych. Każdy właściciel zarejestrowanego pojazdu mechanicznego musi posiadać taką polisę, bo za jej brak nakładane są wysokie kary przez UFG.

Ubezpieczenia nieruchomości

Swoje nieruchomości możemy ubezpieczyć od wielu rodzajów zagrożeń. Jednym z produktów jest polisa od ognia i innych zdarzeń losowych. Przed zakupem takiego ubezpieczenia powinniśmy dokładnie przeczytać Ogólne Warunki Ubezpieczenia, w których znajdziemy najważniejsze informacje na temat polisy.

Ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenie mieszkania Żary jest dobrowolne. Warto się na nie zdecydować, gdyż zapewnia nam wypłatę odszkodowania w razie wystąpienia niebezpieczeństw zagrażających naszemu mieszkaniu, np. pożaru. W razie całkowitej szkody możemy liczyć na odszkodowanie w wysokości wartości naszego mieszkania.

Ubezpieczenie turystyczne

Nawet kiedy zamierzamy nasze wakacje spędzić wylegując się na plaży, powinniśmy zakupić ubezpieczenie turystyczne Żary. Dzięki niemu w razie jakiegokolwiek wypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe pokryje koszty leczenia za granicą. Polisa ta zapewnia nam transport medyczny do kraju.

Ubezpieczenie przyczepki

Ubezpieczenie przyczepki Żary jest obowiązkowe. Na cenę OC przyczepki ma wpływ wiele parametrów, jednak przede wszystkim jest to jej masa oraz maksymalna ładowność. Podobnie jak w przypadku OC samochodu, brane są także zniżki właściciela za bezszkodową jazdę.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości