Tanie OC - Zawiercie

Każdy właściciel czterech kółek musi wykupić obowiązkowe ubezpieczenie OC samochodu. Jest one uregulowane prawnie więc w każdym Towarzystwie otrzymamy to samo. Różnica jest za to w cenie, dlatego warto porównywać oferty i wybrać tanie OC Zawiercie!

Zawiercie - ubezpieczenie samochodu

Jednym z ubezpieczeń samochodu jest AC (autocasco). Jest to ubezpieczenie dobrowolne, które w odróżnieniu od OC, chroni bezpośrednio właściciela pojazdu. W ramach AC ubezpieczyciel rekompensuje głównie koszty naprawy samochodu spowodowane kolizją, czy wypadkiem.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Każdy motocykl – także skuter i motorower – zarejestrowany na terenie Polski musi posiadać ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla pojazdów mechanicznych. Ubezpieczenie motocykla Zawiercie to koszt kilkudziesięciu złotych, ceny zaczynają się już od 80 - 90 zł.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Ubezpieczenie NNW to dobrowolne komunikacyjne ubezpieczenie samochodu. Gwarantuje ochronę w przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu (uszkodzenie ograniczające sprawność do końca życia) lub śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance Zawiercie to ubezpieczenie dodatkowe, które ubezpieczyciele oferują jako uzupełnienie polisy OC lub AC. Zapewnia przede wszystkim całodobową ochronę oraz komfortowe przejście przez problemy związane z awarią samochodu czy wypadkiem.

Ubezpieczenie firmy

Każda firma ma specyficzne, indywidualne potrzeby ubezpieczenia. I właśnie od określenia tych potrzeb należy rozpocząć proces wyboru odpowiedniej polisy. Powinno się uwzględnić wszystkie niebezpieczeństwa, które mogą doprowadzić do strat i przestojów w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Kupiłeś już wymarzony samochód i zastanawiasz się, jakie ubezpieczenie mu wykupić. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów ubezpieczeń: OC (ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej), AC (Autocasco) , NNW czy też Assistance. Warto rozważyć zakup każdego z tych ubezpieczeń.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości Zawiercie to odpowiednia opcja, dla kogoś kto chce mieć pewność że jego dom jest odpowiednio chroniony. Standardowa polisa obejmuje najczęściej takie sytuacje jak pożar, powódź, uderzenie pioruna, osunięcie się ziemi.

Ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenie mieszkania Zawiercie jest – w statystykach sprzedaży – daleko za pozostałymi ubezpieczeniami. Nie zdajemy sobie sprawy, ile ryzykujemy, nie mając ubezpieczonego mieszkania. Oszczędność kilkuset złotych rocznie na polisie jest złudna – w jednej chwili możemy stracić wszytko.

Ubezpieczenie turystyczne

Wyjeżdżając za granicę wykup ubezpieczenie turystyczne Zawiercie. Rodzaj ubezpieczenia powinien odpowiadać charakterowi wyjazdu i kraju, do którego się wybieramy. Inaczej sprawa wygląda w przypadku wyjazdów zorganizowanych, a inaczej w przypadku indywidualnych.

Ubezpieczenie przyczepki

Cena polisy odpowiedzialności cywilnej dla przyczepki samochodowej zależy przede wszystkim od dopuszczalnej ładowności przyczepy. Towarzystwa ubezpieczeniowe nie mają ustandaryzowanej oferty ubezpieczeniowej dla przyczep. Warto porównać kilka ofert i wybrać najkorzystniejszą!

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości