Tanie OC - Złotów

Polskie prawo reguluje zakres ochrony oraz sumy gwarancyjne w obowiązkowym OC pojazdów mechanicznych. Dlatego przy jego wyborze możemy kierować się wyłącznie ceną polisy. Jeśli nie chcemy przepłacić i chcemy zakupić tanie OC Złotów, najlepiej skorzystać z porównywarek ubezpieczeniowych.

Złotów - ubezpieczenie samochodu

Najpopularniejszym ubezpieczeniem samochodu w Złotowie jest obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych. Każdy właściciel zarejestrowanego pojazdu musi je posiadać. Za jego brak naliczane są wysokie kary przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

W przypadku obowiązkowego ubezpieczenia motocykla Złotów, na cenę ma wpływ wiele czynników. Przede wszystkim jest to pojemność silnika naszej maszyny. Właściciele motocykli z pojemnością do 50cm3 zapłacą mniej niż motocykliści z motorem o większej pojemności.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Często do obowiązkowego ubezpieczenia OC pojazdów mechanicznych dostajemy w pakiecie darmowe bądź tańsze NNW. Dodatkowo możemy dokupić ubezpieczenie AC, które zapewni nam pokrycie kosztów naprawy naszego pojazdu, kiedy spowodujemy wypadek.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance Złotów naszego pojazdu jest dobrowolne. W zależności od tego, jaki wariant polisy wybierzemy, taką będziemy mieli ochronę. Najczęściej Assistance gwarantuje nam holowanie oraz udostępnienie samochodu zastępczego.

Ubezpieczenie firmy

Ubezpieczenie firmy Złotów nie jest obowiązkowe, jednak każdy przedsiębiorca powinien się na nie zdecydować. Szczególnie osoby prowadzące działalność produkcyjną. Przykładowo, pożar zniszczy nie tylko nasz dobytek i maszyny, ale także spowoduje zastój firmy, który narazi nas na dodatkowe straty.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne Złotów swoją popularność zawdzięczają obowiązkowemu ubezpieczeniu OC pojazdów mechanicznych. Każdy właściciel zarejestrowanego pojazdu musi posiadać ważne OC, bo za jego brak nakładane są wysokie kary przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Ubezpieczenia nieruchomości

Naszej nieruchomości zagraża wiele niebezpieczeństw, np. powódź czy pożar. Dlatego warto się ubezpieczyć na wypadek ich wystąpienia. Dzięki ubezpieczeniu nieruchomości Złotów dostaniemy odszkodowanie od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, które pozwoli na pokrycie szkód.

Ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenie mieszkania Złotów jest dobrowolne. Wpływ na wysokość składki za ubezpieczenie mieszkania w Złotowie ma wiele czynników. Przede wszystkim lokalizacja naszego mieszkania. Jeśli znajduje się ono na parterze bądź na terenie zalewowym musimy liczyć się ze zwyżkami.

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne Złotów jest dobrowolne, dlatego przy jego wyborze najlepiej skorzystać z pomocy agenta ubezpieczeniowego. Dobierze on odpowiednie parametry w zależności od naszych osobistych preferencji, kierunku wyjazdu oraz rodzaju wypoczynku.

Ubezpieczenie przyczepki

Posiadanie przyczepki wiąże się z wieloma obowiązkami. Jednym z nich jest posiadanie ważnego ubezpieczenia OC. Nie jest to drogi zakup, dlatego nie warto z tym zwlekać. Tym bardziej, że brak OC naliczane są wysokie kary przez UFG, często przewyższające średnią składkę za ubezpieczenie przyczepy Złotów.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości