Tanie OC - Żory

Ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych jest obowiązkowe dla każdego właściciela pojazdu. Dlatego nie powinniśmy za nie przepłacać. Jeśli chcesz zakupić tanie OC Żory, to koniecznie nie możesz ukierunkowywać się na jedno Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Najlepszym sposobem jest porównywanie ofert.

Żory - ubezpieczenie samochodu

Posiadasz samochód? Koniecznie musisz zakupić obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych. Niestety za brak ubezpieczenia samochodu Żory mogą zostać nałożone na Ciebie kary przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Nie są one najniższe, dlatego nie warto ryzykować.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocykl podobnie jak samochód musi posiadać ważne ubezpieczenie OC. Przy jego wyborze możemy kierować się wyłącznie jego ceną, ponieważ w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym zakres ochrony oraz suma ubezpieczenia są takie same.

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych na rynku ubezpieczeniowym możemy wyróżnić takie polisy jak: obowiązkowe OC, dobrowolne AC i NNW. O ile zakup OC jest dosyć łatwy, ponieważ możemy kierować się tylko jego ceną, to przy wyborze AC powinien pomóc nam agent ubezpieczeniowy.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance Żory nie należy do najdroższych z ubezpieczeń komunikacyjnych. Daje również wiele korzyści, dlatego warto je dodatkowo zakupić przy wyborze OC. Dzięki niemu możemy liczyć na pomoc w razie wypadku czy awarii naszego pojazdu.

Ubezpieczenie firmy

Naszemu przedsiębiorstwu zagrażają różne niebezpieczeństwa, np. pożar czy włamanie. Takie zdarzenia prowadzą do szkód, których zlikwidowanie jest dosyć kosztowne. Dlatego warto zabezpieczyć się na wypadek takich sytuacji i zakupić ubezpieczenie firmy Żory.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Na rynku ubezpieczeń możemy znaleźć wiele rodzajów polis. Jednym z nich jest ubezpieczenie komunikacyjne Żory. Dotyczą one pojazdów mechanicznych, czyli powszechnych pojazdów samochodowych, jednośladów, ciągników, itp.

Ubezpieczenia nieruchomości

Własne mieszkanie czy dom często są dorobkiem całego naszego życia. Dlatego zdając sobie sprawę z wartości naszego dobytku, koniecznie powinniśmy wykupić ubezpieczenie nieruchomości Żory. Dzięki takiemu ubezpieczeniu będziemy mieli pewność, że na wypadek utraty nad głową czy zniszczeń, dostaniemy odszkodowanie.

Ubezpieczenia mieszkania

Mieszkanie jest miejscem, gdzie czujemy się bezpiecznie. Aby poprawić komfort mieszkania powinniśmy ubezpieczyć mieszkanie w Żorach. W razie pożaru czy innego zagrożenia dostaniemy odpowiedniej wysokości odszkodowanie, które pozwoli nam na pokrycie kosztów szkód.

Ubezpieczenie turystyczne

Wybierasz się na wakacje za granicę? Koniecznie zakup ubezpieczenie turystyczne Żory. Wprawdzie nie jest ono obowiązkowe, jednak warto je zakupić. Dzięki niemu Towarzystwo Ubezpieczeniowe pokryje koszty leczenia w razie, gdy doznamy wypadku.

Ubezpieczenie przyczepki

Ubezpieczenie przyczepki Żory jest obowiązkowe. W przypadku kiedy zakupiliśmy przyczepkę, która nie jest zarejestrowana, warto pamiętać, że musimy ją ubezpieczyć w dniu jej rejestracji. Cena obowiązkowego ubezpieczenia OC zależy od wielu czynników, np. od masy i maksymalnej ładowności.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości