Tanie OC - Żyrardów

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkowe dla posiadaczy pojazdów zarejestrowanych na terenie Polski. OC jest uregulowane prawnie, co oznacza, że każde Towarzystwo Ubezpieczeniowe oferuje nam ten sam produkt w różnej cenie. Nie przepłacaj i porównuj oferty!

Żyrardów - ubezpieczenie samochodu

Każdy właściciel samochodu wie jak kosztowne bywa jego utrzymanie. Zdarzają się również różne nieprzewidziane sytuacje jak na przykład wypadek bądź kolizja. Warto zakupić ubezpieczenie samochodu Żyrardów, które zagwarantuje nam stabilność finansową.

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Co oferujemy?

Ubezpieczenie motocykla

Motocykl, podobnie jak samochód podlega obowiązkowi posiadania ubezpieczenia motocykla Żyrardów. Chroni ono kierowcę przed finansowymi skutkami wyrządzonych przez siebie szkód. Aby jednak nie przepłacać, warto porównać oferty kilku Towarzystw i wybrać najkorzystniejszą!

Ubezpieczenie OC / AC / NNW

Właściciele samochodu wiedzą, że ich obowiązkiem jest posiadanie ubezpieczenia OC. Nie jest to jednak jedyne ubezpieczenie pojazdu, które warto zawrzeć. Korzystne może okazać się również wykupienie dobrowolnych ubezpieczeń jak AC czy NNW.

Ubezpieczenie Assistance

Jeśli chcesz mieć zapewnioną ochronę podczas jazdy samochodem obejmującą na przykład holowanie – wykup ubezpieczenie Assistance Żyrardów. Jest ono często dodawane w pakiecie wraz z innymi ubezpieczeniami komunikacyjnymi. Jego posiadanie może okazać się nieocenione.

Ubezpieczenie firmy

Jeśli jesteś właścicielem firmy w Żyrardowie, powinieneś pamiętać o zakupie odpowiedniego ubezpieczenia. Ubezpieczenie firmy Żyrardów może uchronić Cię przed różnymi nieprzewidzianymi sytuacjami jak chociażby pożar czy zalanie siedziby firmy.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Na rynku ubezpieczeniowym można obecnie spotkać wiele różnych ubezpieczeń komunikacyjnych Żyrardów. Jedno jest obowiązkowe – odpowiedzialności cywilnej, a pozostałe dobrowolne. Wśród nich znajduje się na przykład AC, NNW czy Assistance.

Ubezpieczenia nieruchomości

Dom czy mieszkanie to miejsce, w którym większość z nas przechowuje swój cały dorobek życia. Jeśli chcesz mieć pewność, że w razie pożaru czy innego zdarzenia, nie pozostaniesz z niczym to wykup odpowiednie ubezpieczenie nieruchomości Żyrardów.

Ubezpieczenia mieszkania

Obawiasz się, że sąsiad z góry zaleje Ci mieszkanie, Twoje kosztowności zostaną zniszczone a ty pozostaniesz z niczym? Odpowiednio dobrane ubezpieczenie mieszkania Żyrardów zagwarantuje Ci stabilność finansową właśnie w takich i podobnych sytuacjach.

Ubezpieczenie turystyczne

Wyjeżdżając na wakacje koniecznie pamiętaj o ubezpieczeniu turystycznym Żyrardów! Uchroni Cię ono przed wysokimi kosztami leczenia, w razie gdy będąc za granicą zachorujesz bądź ulegniesz wypadkowi. Koszty te bywają spore, dlatego warto być przezornym!

Ubezpieczenie przyczepki

Czy wiesz, że jeśli posiadasz przyczepkę to musisz ją obowiązkowo ubezpieczyć? Cena składki ubezpieczenia przyczepki w Żyrardowie jest zależna od wielu czynników jak na przykład masa czy maksymalna ładowność ale również samego właściciela.

Skorzystaj z pomocy

agenta

Wiadomości