Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Auto Assistance

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Ubezpieczenie Auto Assistance ma na celu zapewnienie nam poczucia bezpieczeństwa, głównie w podróży. Podpowiadamy, jak ono działa.

Polisę Auto Assistance właściciele samochodów mogą wykupić praktycznie w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym. Najczęściej wykupujemy Auto Assistance tak, gdzie ubezpieczamy nasze auto. Generalnie tego rodzaju ubezpieczenie dotyczy różnego rodzaju pomocy, jaką oferuje nam ubezpieczyciel, kiedy podczas podróży w wyniku nagłego lub nieprzewidzianego takiej pomocy będziemy potrzebowali.  Przykładowa ochrona Auto assistance zawiera m.in. takie działania jak: holowanie auta. pomoc w przypadku wpalania niewłaściwego paliwa, pomoc w przypadku rozładowania akumulatora, czy naprawa auta w przypadku jego awarii. W zależności od opcji pomoc Auto assistance organizowana jest również w postaci transportu osoby ubezpieczonej do placówki medycznej , czy dostęp do infolinii medycznej.  Oczywiście przed podpisaniem umowy należy koniecznie zapoznać się z warunkami umowy.  

Polisa Auto Assistance w zależności od ubezpieczyciela oferuje różnego rodzaju pomoc.  Ze względu na tę różnorodność warto porównać propozycje różnych zakładów  ubezpieczeń i porównać formy pomocy jaką proponują poszczególne Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Aby znaleźć najlepszą na rynku ofertę, warto skorzystać z pomocy naszych ekspertów, którzy  mają możliwość porównania zakresów ochrony  w 27 Towarzystwach! Współpraca z nami to oszczędność  czasu i pieniędzy.

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę