Skorzystaj z pomocy

Konsultanta

Ubezpieczenie szyb

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę

Ubezpieczenie szyb jest co prawda stosunkowo nowym produktem na rynku, ale coraz częściej właściciele aut zwracają uwagę na tego typu ochronę. Czy i kiedy  ubezpieczenie szyb będzie dla nas korzystne?

Szyby w naszym aucie są najbardziej narażone na oddziaływanie sił zewnętrznych. Niestety naprawa uszkodzonej szyby  nie zawsze jest tania, dlatego kierowcy sięgają po różnego typu  rozwiązania. Najczęściej wykupują ubezpieczenie autocasco, lub odrębna polisę właśnie w postaci ubezpieczenia szyb. Szyby w samochodzie nie muszą być uszkodzone tylko podczas stłuczek, czy większych kolizji. Wystarczy przejazd drogą pokrytą kamieniami lub żwirem, by doszło do ich uszkodzenia. Szczególnie warto wykupić tego rodzaju ochronę, kiedy nie posiadamy ubezpieczenia autocasco (na przykład ze względu na rocznik), lub kiedy posiadamy AC – ale nie obejmuje ono tego rodzaju szkód.

Polisa zapewnia pokrycie kosztów naprawy lub wymiany tej najczęściej uszkadzającej się części samochodów.  Pamiętaj! Przy wykupieniu polisy OC, kieruj się ceną, zakres i suma –bowiem jest dla  wszystkich właścicieli pojazdów jest taka sama. Chcąc skorzystać z dodatkowych opcji takich jak np.: Ubezpieczenie  szyb należy wziąć pod uwagę to , co dany ubezpieczyciel nam oferuje.

Zanim jednak zdecydujesz się na zakup polisy, warto porównać ceny składki w kilku TU, co pozwoli na wybranie najtańszej oferty. Pomogą Ci w tym nasi  eksperci, którzy na każdym etapie zakupu ubezpieczenia  zapewnią Ci  fachową pomoc.

 

Skomentuj

Jak ubezpieczyć samochód zabytkowy - wszystkie dokumenty, które musisz mieć!

Szukasz taniego OC?

Sprawdź najniższą cenę!

  • Porównaj cenę swojego OC i nie przepłacaj!
  • Najniższe ceny na rynku!
  • Pełne wsparcie konsultantów!
Oblicz składkę